Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel MDxHealth BRU:MDXH.BL, BE0003844611

  • 1,160 27 okt 2021 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 1,150 - 1,180
  • 34.587 Gem. (3M) 49,6K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

(USD) 20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 40,5828,6611,7818,58
EBITDA (mln.) -10,38-29,13-39,75-23,51
Bedrijfs resultaat (mln.) -12,27-32,10-43,17-27,12
Resultaat voor belasting (mln.) -12,40-32,49-43,68-28,66
Netto winst (mln.) -12,29-32,45-43,10-28,66
Winst per aandeel -0,25-0,54-0,61-0,34
Koers winst verhouding -15,40-3,43-1,70-2,62
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2017201820192020
Materiële activa 2,572,071,353,71
Immateriële activa 16,6415,547,275,06
Vaste activa 19,2017,619,728,77
Voorraden 1,921,811,192,32
Debiteuren 19,8219,066,643,77
Liquide middelen 16,8326,2022,0515,95
Vlottende activa 39,3247,8630,8723,09
Totaal activa 58,5265,4840,5931,86
Gewoon kapitaal 43,5552,1219,725,85
Preferent kapitaal -4,84-26,407,178,08
Langlopende schulden 1,861,8810,4812,99
Kortlopende schulden 13,1211,4810,3913,02
Totaal passiva 58,5265,4840,5931,86

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 223187177177
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 49.95059.94070.53083.200
Cashflow per aandeel -0,21-0,47-0,32-0,24
Intrinsieke waarde per aandeel 0,870,870,280,07
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,422,133,7212,66
Rendement eigen vermogen (%) -28,22-62,26-218,52-490,03
Koers einde boekjaar 3,851,851,040,89

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links