Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Cofinimmo BRU:COFB.BL, BE0003593044

  • 136,300 30 jul 2021 17:35
  • -0,700 (-0,51%) Dagrange 135,700 - 137,200
  • 74.682 Gem. (3M) 51K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 209,94211,73234,62295,21
EBITDA (mln.) 157,36164,37225,24
Bedrijfs resultaat (mln.) 156,81163,76224,32168,18
Resultaat voor belasting (mln.) 145,85153,93216,24125,86
Netto winst (mln.) 137,36145,00204,62119,22
Winst per aandeel 6,456,327,934,50
Koers winst verhouding 17,0217,1716,5227,07
Dividend per aandeel 5,505,505,605,80
Dividend rendement 5,01%5,07%4,27%4,76%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 3.507,913.695,014.219,801,43
Immateriële activa 85,9872,4857,8849,00
Financiële activa 93,31110,77117,394.933,61
Vaste activa 3.689,023.881,024.397,255.093,59
Voorraden 0,8033,6628,76
Debiteuren 23,7024,0923,4426,02
Overige vorderingen 15,6716,6429,8138,71
Liquide middelen 22,5327,1831,5748,64
Vlottende activa 93,57140,45160,99160,03
Totaal activa 3.782,584.021,474.558,245.253,61
Gewoon kapitaal 1.903,162.082,132.451,342.574,78
Preferent kapitaal 138,97143,45204,61119,22
Aandeel van derden 83,2884,2382,6274,59
Langlopende schulden 1.222,861.140,331.025,921.417,96
Kortlopende schulden 573,28714,77998,361.186,29
Totaal passiva 3.782,584.021,474.558,245.253,61

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 129126120135
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 21.35022.99025.85026.480
Cashflow per aandeel 7,356,986,556,78
Intrinsieke waarde per aandeel 83,6285,2589,2491,32
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,311,271,471,33
Rendement eigen vermogen (%) 7,226,968,354,63
Koers einde boekjaar 109,75108,50131,00121,80

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links