Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Celyad BRU:CYAD.BL, BE0974260896

  • 1,968 27 mei 2022 16:41
  • +0,018 (+0,92%) Dagrange 1,948 - 1,976
  • 2.704 Gem. (3M) 35,3K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) -4,205,394,744,91
EBITDA (mln.) -37,05-26,99-15,16-24,87
Bedrijfs resultaat (mln.) -38,17-28,78-16,99-26,39
Resultaat voor belasting (mln.) -37,43-28,64-17,20-26,50
Netto winst (mln.) -37,43-28,63-17,20-26,51
Winst per aandeel -3,13-2,05-1,23-1,70
Koers winst verhouding -5,30-4,73-5,38-2,07
Dividend per aandeel 3,48
Dividend rendement 52,57%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 3,015,064,123,25
Immateriële activa 36,1636,2036,1736,17
Vaste activa 42,6147,0046,3845,65
Debiteuren 0,370,560,620,67
Liquide middelen 49,7839,3417,2330,02
Vlottende activa 51,6942,8419,7134,29
Totaal activa 94,3089,8466,0879,94
Gewoon kapitaal 55,5945,6230,9943,64
Preferent kapitaal 25,6728,18-91,83267,73
Langlopende schulden 29,0632,3023,2622,48
Kortlopende schulden 9,6511,9211,8313,83
Totaal passiva 94,3089,8466,0879,94

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 961128288
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 11.94013.94013.94015.600
Cashflow per aandeel -2,28-2,02-1,71
Intrinsieke waarde per aandeel 4,663,27-1,262,80
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,562,96-5,261,26
Rendement eigen vermogen (%) -67,33-62,76-55,51-60,75
Koers einde boekjaar 16,599,706,623,52

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links