Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Celyad BRU:CYAD.BL, BE0974260896

  • 3,605 30 jul 2021 16:43
  • +0,065 (+1,84%) Dagrange 3,560 - 3,705
  • 8.389 Gem. (3M) 69,8K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 6,13-4,205,394,74
EBITDA (mln.) -51,17-37,05-26,99-15,16
Bedrijfs resultaat (mln.) -52,88-38,17-28,78-16,99
Resultaat voor belasting (mln.) -56,40-37,43-28,64-17,20
Netto winst (mln.) -56,40-37,43-28,63-17,20
Winst per aandeel -5,72-3,13-2,05-1,23
Koers winst verhouding -6,05-5,30-4,73-5,38
Dividend per aandeel 3,48
Dividend rendement 52,57%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 3,293,015,064,12
Immateriële activa 36,5136,1636,2036,17
Vaste activa 41,2342,6147,0046,38
Debiteuren 0,230,370,560,62
Liquide middelen 33,9149,7839,3417,23
Vlottende activa 36,3951,6942,8419,71
Totaal activa 77,6394,3089,8466,08
Gewoon kapitaal 47,5455,5945,6230,99
Preferent kapitaal 23,3225,6728,18-91,83
Langlopende schulden 22,1529,0632,3023,26
Kortlopende schulden 7,949,6511,9211,83
Totaal passiva 77,6394,3089,8466,08

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 939611282
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 9.87011.94013.94013.940
Cashflow per aandeel -5,02-2,28-2,02
Intrinsieke waarde per aandeel 4,824,663,27-1,26
Koers Intrinsieke waarde verhouding 7,193,562,96-5,26
Rendement eigen vermogen (%) -118,64-67,33-62,76-55,51
Koers einde boekjaar 34,6116,599,706,62

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links