Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel SIGNIFY NV AEX:LIGHT, NL0011821392

  • 35,060 20 okt 2020 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 35,060 - 36,490
  • 783.511 Gem. (3M) 540,8K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 7.115,006.965,006.358,006.247,00
Operationele kosten 6.724,006.538,005.941,005.879,00
Afschrijvingen 293,00287,00231,00288,00
Bedrijfsresultaat 371,00441,00408,00403,00
Resultaat voor belastingen 304,00398,00367,00360,00
Belastingen 119,00117,00106,0093,00
Cashflow 949,00-75,00-263,00168,00
Nettowinst 189,00294,00263,00262,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 566,00492,00431,00644,00
Immateriële activa 2.667,002.256,002.264,002.386,00
Financiële activa 37,0033,0031,0060,00
Vaste activa 3.795,003.306,003.211,003.541,00
Voorraden 886,00924,00878,00874,00
Debiteuren 1.489,001.311,001.167,001.159,00
Overige vorderingen 50,0039,0035,0048,00
Liquide middelen 1.040,00942,00676,00847,00
Vlottende activa 3.660,003.372,002.969,003.174,00
Totaal activa 7.455,006.678,006.181,006.715,00
Gewoon kapitaal 2.704,002.242,002.041,002.181,00
Preferent kapitaal 194,50-85,43-37,28-1,28
Aandeel van derden 104,0079,0078,00142,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.290,002.140,002.091,002.236,00
Kortlopende schulden 2.357,002.216,001.970,002.155,00
Totaal passiva 7.455,006.678,006.181,006.715,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 34.25632.13029.23732.005
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 150.000143.000128.340128.340
Winst per aandeel 1,262,112,092,08
Dividend per aandeel 1,101,251,300,00
Cashflow per aandeel 3,373,042,974,67
Intrinsieke waarde per aandeel 16,9314,4614,6316,99
Koers-winstverhouding 18,5714,509,7913,39
Dividend rendement (%) 4,704,086,350,00
Rendement eigen vermogen (%) 6,9913,1112,8912,01
Koers einde boekjaar 23,4030,6020,4727,86

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare