Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel SIGNIFY NV AEX:LIGHT, NL0011821392

  • 44,700 12 apr 2021 17:35
  • -0,750 (-1,65%) Dagrange 44,590 - 45,410
  • 454.682 Gem. (3M) 517,8K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 6.965,006.358,006.247,006.514,00
Operationele kosten 6.538,005.941,005.879,006.066,00
Afschrijvingen 287,00231,00288,00332,00
Bedrijfsresultaat 441,00408,00403,00416,00
Resultaat voor belastingen 398,00367,00360,00362,00
Belastingen 117,00106,0093,0027,00
Cashflow -75,00-263,00168,00269,00
Nettowinst 294,00263,00262,00325,00

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 492,00431,00644,00708,00
Immateriële activa 2.256,002.264,002.386,003.026,00
Financiële activa 33,0031,0060,0012,00
Vaste activa 3.306,003.211,003.541,004.334,00
Voorraden 924,00878,00874,00885,00
Debiteuren 1.311,001.167,001.159,00
Overige vorderingen 39,0035,0048,0039,00
Liquide middelen 942,00676,00847,001.137,00
Vlottende activa 3.372,002.969,003.174,003.376,00
Totaal activa 6.678,006.181,006.715,007.710,00
Gewoon kapitaal 2.242,002.041,002.181,002.196,00
Preferent kapitaal -85,43-37,28-1,28
Aandeel van derden 79,0078,00142,00124,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.140,002.091,002.236,003.123,00
Kortlopende schulden 2.216,001.970,002.155,002.266,00
Totaal passiva 6.678,006.181,006.715,007.710,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 32.13029.23732.00537.926
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 143.000128.340128.340126.220
Winst per aandeel 2,112,092,082,58
Dividend per aandeel 1,251,300,001,40
Cashflow per aandeel 3,042,974,677,06
Intrinsieke waarde per aandeel 14,4614,6316,9916,00
Koers-winstverhouding 14,509,7913,3913,38
Dividend rendement (%) 4,086,350,004,05
Rendement eigen vermogen (%) 13,1112,8912,0114,00
Koers einde boekjaar 30,6020,4727,8634,53

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare