Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel SIGNIFY NV AEX:LIGHT.NL, NL0011821392

  • 47,570 4 aug 2021 17:37
  • -0,030 (-0,06%) Dagrange 47,470 - 47,890
  • 379.443 Gem. (3M) 501,6K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 6.965,006.358,006.247,006.514,00
EBITDA (mln.) 728,00639,00691,00748,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 441,00408,00403,00416,00
Resultaat voor belasting (mln.) 398,00367,00360,00362,00
Netto winst (mln.) 294,00263,00262,00325,00
Winst per aandeel 2,112,092,082,58
Koers winst verhouding 14,509,7913,3913,38
Dividend per aandeel 1,251,301,40
Dividend rendement 4,08%6,35%4,05%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 492,00431,00644,00708,00
Immateriële activa 2.256,002.264,002.386,003.026,00
Financiële activa 33,0031,0060,0012,00
Vaste activa 3.306,003.211,003.541,004.334,00
Voorraden 924,00878,00874,00885,00
Debiteuren 1.311,001.167,001.159,00
Overige vorderingen 39,0035,0048,0039,00
Liquide middelen 942,00676,00847,001.137,00
Vlottende activa 3.372,002.969,003.174,003.376,00
Totaal activa 6.678,006.181,006.715,007.710,00
Gewoon kapitaal 2.242,002.041,002.181,002.196,00
Preferent kapitaal -85,43-37,28-1,28
Aandeel van derden 79,0078,00142,00124,00
Langlopende schulden 2.140,002.091,002.236,003.123,00
Kortlopende schulden 2.216,001.970,002.155,002.266,00
Totaal passiva 6.678,006.181,006.715,007.710,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 32.13029.23732.00537.926
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 143.000128.340128.340126.220
Cashflow per aandeel 3,042,974,677,06
Intrinsieke waarde per aandeel 14,4614,6316,9916,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,121,401,642,16
Rendement eigen vermogen (%) 13,1112,8912,0114,00
Koers einde boekjaar 30,6020,4727,8634,53

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links