Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel ForFarmers AEX:FFARM, NL0011832811

  • 5,350 15 jun 2021 17:35
  • +0,030 (+0,56%) Dagrange 5,270 - 5,350
  • 138.217 Gem. (3M) 128,7K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 2.219,622.410,072.464,682.358,33
EBITDA (mln.) 105,54106,8387,95100,29
Bedrijfs resultaat (mln.) 77,9178,8416,9524,23
Resultaat voor belasting (mln.) 75,5374,4527,6230,23
Netto winst (mln.) 58,5558,5918,0014,15
Winst per aandeel 0,580,580,180,15
Koers winst verhouding 18,0013,8831,8935,60
Dividend per aandeel 0,300,300,280,29
Dividend rendement (%) 2,873,734,885,43
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 206,73262,20268,44292,46
Immateriële activa 96,23168,02139,7796,29
Financiële activa 24,0225,3927,2127,41
Vaste activa 339,28471,40472,40428,39
Voorraden 76,7297,8795,9593,76
Debiteuren 178,72213,27184,69185,16
Overige vorderingen 0,092,073,863,46
Liquide middelen 161,3051,7662,7668,66
Vlottende activa 448,01402,32393,08388,30
Totaal activa 787,29873,72865,48816,69
Gewoon kapitaal 405,30435,59413,22356,93
Preferent kapitaal -5,69-7,55-2,01212,43
Aandeel van derden 4,635,175,135,56
Langlopende schulden 111,86142,49115,14132,52
Kortlopende schulden 265,50290,47331,99321,68
Totaal passiva 787,29873,72865,48816,69

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 2.3252.6542.5702.502
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 106.260106.260106.26095.810
Cashflow per aandeel 1,100,770,901,02
Intrinsieke waarde per aandeel 3,533,823,633,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,962,111,581,55
Rendement eigen vermogen (%) 14,4513,454,353,97
Koers einde boekjaar 10,448,055,745,34

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links