Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel OCI AEX:OCI.NL, NL0010558797

  • 25,020 22 okt 2021 17:35
  • +0,120 (+0,48%) Dagrange 24,800 - 25,300
  • 293.832 Gem. (3M) 360,3K

Sectorvergelijking

Kerncijfers

(USD) 20172018201920202021 *2022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 2.259,703.315,103.037,503.491,70
EBITDA (mln.) 441,70865,80572,10779,20
Bedrijfs resultaat (mln.) 110,80440,9027,40187,00
Resultaat voor belasting (mln.) -105,90108,90-278,50-49,60
Netto winst (mln.) -103,60-48,70-334,70-177,70
Winst per aandeel -0,50-0,23-1,60-0,85
Koers winst verhouding -50,44-77,43-11,72-18,49
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2017201820192020
Materiële activa 5.143,204.975,706.570,606.523,70
Immateriële activa 491,00487,30599,80486,50
Financiële activa 676,90603,50540,30498,70
Vaste activa 6.404,606.109,007.998,807.513,20
Voorraden 190,80233,60308,70293,80
Debiteuren 178,40280,50220,90271,30
Overige vorderingen 0,103,202,80
Liquide middelen 231,00460,70600,50686,30
Vlottende activa 739,001.211,001.420,801.583,80
Totaal activa 7.143,607.320,009.419,609.097,00
Gewoon kapitaal 1.149,601.007,301.357,501.131,70
Preferent kapitaal -211,61-224,11-220,81-338,40
Aandeel van derden 292,40469,801.461,201.540,10
Langlopende schulden 4.098,504.532,305.160,705.019,70
Kortlopende schulden 1.603,101.310,601.440,201.405,50
Totaal passiva 7.143,607.320,009.419,609.097,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 2.8792.9333.1473.682
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 210.310210.310210.310209.710
Cashflow per aandeel 0,863,191,602,95
Intrinsieke waarde per aandeel 5,474,796,455,40
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,613,722,902,91
Rendement eigen vermogen (%) -9,01-4,83-24,66-15,70
Koers einde boekjaar 25,2217,8118,7515,72

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links