Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel OCI AEX:OCI, NL0010558797

  • 11,290 20 okt 2020 13:40
  • -0,090 (-0,79%) Dagrange 11,200 - 11,540
  • 98.130 Gem. (3M) 411,4K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 2.259,202.259,703.315,103.037,50
Operationele kosten 3.457,603.874,905.227,705.421,70
Afschrijvingen 317,20330,90424,90544,70
Bedrijfsresultaat 443,80110,80440,9027,40
Resultaat voor belastingen 223,30-105,90108,90-278,50
Belastingen 48,70-3,109,4021,70
Cashflow -285,70-178,70236,10140,10
Nettowinst 167,90-103,60-48,70-334,70

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Materiële activa 5.231,005.143,204.975,706.570,60
Immateriële activa 489,50491,00487,30599,80
Financiële activa 696,20676,90603,50540,30
Vaste activa 6.462,806.404,606.109,007.998,80
Voorraden 141,00190,80233,60308,70
Debiteuren 123,60178,40280,50220,90
Overige vorderingen 1,200,100,003,20
Liquide middelen 392,20231,00460,70600,50
Vlottende activa 797,50739,001.211,001.420,80
Totaal activa 7.260,307.143,607.320,009.419,60
Gewoon kapitaal 1.432,701.149,601.007,301.357,50
Preferent kapitaal -73,91-211,61-224,11-220,81
Aandeel van derden 345,30292,40469,801.461,20
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4.546,704.098,504.532,305.160,70
Kortlopende schulden 935,601.603,101.310,601.440,20
Totaal passiva 7.260,307.143,607.320,009.419,60

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 2.8712.8792.9333.147
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 210.310210.310210.310210.310
Winst per aandeel 0,80-0,50-0,23-1,60
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 1,530,863,191,60
Intrinsieke waarde per aandeel 6,815,474,796,45
Koers-winstverhouding 21,85-50,44-77,43-11,72
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) 11,72-9,01-4,83-24,66
Koers einde boekjaar 17,4825,2217,8118,75

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare