Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel OCI AEX:OCI.NL, NL0010558797

  • 38,920 5 dec 2022 17:36
  • -0,060 (-0,15%) Dagrange 38,300 - 39,520
  • 261.534 Gem. (3M) 519,2K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

(USD) 20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 3.315,103.037,503.491,706.320,10
EBITDA (mln.) 865,80572,10779,202.454,40
Bedrijfs resultaat (mln.) 440,9027,40187,001.562,80
Resultaat voor belasting (mln.) 108,90-278,50-49,601.295,90
Netto winst (mln.) -48,70-334,70-177,70570,50
Winst per aandeel -0,23-1,60-0,852,72
Koers winst verhouding -77,43-11,72-18,498,46
Dividend per aandeel 1,45
Dividend rendement 6,30%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

(USD) 2018201920202021
Materiële activa 4.975,706.570,606.523,705.791,70
Immateriële activa 487,30599,80486,50485,70
Financiële activa 603,50540,30498,70494,90
Vaste activa 6.109,007.998,807.513,207.032,80
Voorraden 233,60308,70293,80343,50
Debiteuren 280,50220,90271,30577,20
Overige vorderingen 3,202,803,40
Liquide middelen 460,70600,50686,301.580,30
Vlottende activa 1.211,001.420,801.583,802.778,80
Totaal activa 7.320,009.419,609.097,009.811,60
Gewoon kapitaal 1.007,301.357,501.131,701.999,00
Preferent kapitaal -224,11-220,81-338,40-384,00
Aandeel van derden 469,801.461,201.540,101.509,20
Langlopende schulden 4.532,305.160,705.019,704.178,60
Kortlopende schulden 1.310,601.440,201.405,502.124,80
Totaal passiva 7.320,009.419,609.097,009.811,60

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 2.9333.1473.6823.853
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 210.310210.310209.710209.850
Cashflow per aandeel 3,191,602,9510,79
Intrinsieke waarde per aandeel 4,796,455,408,08
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,722,902,912,85
Rendement eigen vermogen (%) -4,83-24,66-15,7028,54
Koers einde boekjaar 17,8118,7515,7223,02

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links