Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel NEPI ROCKCASTLE AEX:NRP1, IM00BDD7WV31

  • 5,650 14 mei 2021 10:31
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 5,500 - 5,650
  • 1.477 Gem. (3M) 1,8K

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 209,89336,98501,73583,98
Operationele kosten 64,36991,06155,66189,20
Afschrijvingen 0,00886,170,005,96
Bedrijfsresultaat 282,18-508,64314,39509,60
Resultaat voor belastingen 269,12-531,54276,51459,04
Belastingen 36,4747,8754,8142,70
Cashflow -278,58147,53-98,63115,99
Nettowinst 234,97-579,69221,86416,24

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 2.546,774.927,515.911,076.022,60
Immateriële activa 58,3982,5893,0776,80
Financiële activa 53,0466,6570,5044,06
Vaste activa 2.674,185.127,206.116,066.169,17
Voorraden 15,5210,2411,96337,74
Debiteuren 40,5460,7980,7589,38
Overige vorderingen 0,000,000,000,00
Liquide middelen 48,02195,5496,92208,75
Vlottende activa 123,06870,60386,58804,93
Totaal activa 2.797,245.997,806.502,646.974,10
Gewoon kapitaal 1.814,553.914,723.845,874.090,67
Preferent kapitaal 3,570,486,10-3,63
Aandeel van derden 0,000,486,106,21
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 832,001.937,282.221,342.687,40
Kortlopende schulden 150,69145,80435,43150,78
Totaal passiva 2.797,245.997,806.502,646.974,10

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 400400400444
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 321.480577.800577.800599.800
Winst per aandeel 0,73-1,000,380,69
Dividend per aandeel
Cashflow per aandeel 0,450,370,490,54
Intrinsieke waarde per aandeel 5,646,786,666,82
Koers-winstverhouding -14,5317,1111,67
Dividend rendement (%)
Rendement eigen vermogen (%) 12,95-14,815,7710,18
Koers einde boekjaar 14,536,508,05

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links