Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Sligro Food Group AEX:SLIGR, NL0000817179

  • 22,700 9 apr 2021 17:35
  • -0,300 (-1,30%) Dagrange 22,650 - 23,000
  • 20.403 Gem. (3M) 64,3K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 2.142,002.346,002.395,001.950,00
Operationele kosten 2.026,002.262,002.311,001.859,00
Afschrijvingen 53,0061,0083,00151,00
Bedrijfsresultaat 105,00290,0048,00-76,00
Resultaat voor belastingen 95,0056,0042,00-78,00
Belastingen 19,0010,008,008,00
Cashflow -32,00-27,00-40,002,00
Nettowinst 81,00276,0033,00-70,00

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 303,00313,00538,00515,00
Immateriële activa 298,00292,00331,00274,00
Financiële activa 62,0065,0060,0054,00
Vaste activa 663,00670,00929,00853,00
Voorraden 207,00217,00230,00188,00
Debiteuren 132,00175,00173,0078,00
Overige vorderingen 1,0016,003,001,00
Liquide middelen 58,0033,0019,0013,00
Vlottende activa 684,00535,00526,00345,00
Totaal activa 1.347,001.214,001.455,001.198,00
Gewoon kapitaal 651,00537,00500,00432,00
Preferent kapitaal 629,34509,34472,34403,00
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 221,00215,00362,00402,00
Kortlopende schulden 475,00462,00593,00364,00
Totaal passiva 1.347,001.214,001.455,001.198,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 6.7414.0564.1004.116
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.26044.26044.26044.130
Winst per aandeel 1,846,250,75-1,59
Dividend per aandeel 1,401,401,400,00
Cashflow per aandeel 3,891,022,982,29
Intrinsieke waarde per aandeel 13,3210,749,909,79
Koers-winstverhouding 21,665,5732,00-10,65
Dividend rendement (%) 3,514,025,830,00
Rendement eigen vermogen (%) 12,4451,406,60-16,20
Koers einde boekjaar 39,8534,8024,0016,94

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare