Van beleggers
voor beleggers
desktop iconOne Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Aandeel Sligro Food Group AEX:SLIGR, NL0000817179

  • 26,150 16 jun 2021 17:35
  • -0,250 (-0,95%) Dagrange 25,900 - 26,600
  • 68.071 Gem. (3M) 54K

Sectorvergelijking label premium

Kerncijfers label premium

20172018201920202021 *2022 *2023 *
Omzet (mln.) 2.142,002.346,002.395,001.950,00
EBITDA (mln.) 158,00351,00131,0075,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 105,00290,0048,00-76,00
Resultaat voor belasting (mln.) 95,0056,0042,00-78,00
Netto winst (mln.) 81,00276,0033,00-70,00
Winst per aandeel 1,846,250,75-1,59
Koers winst verhouding 21,665,5732,00-10,65
Dividend per aandeel 1,401,401,40
Dividend rendement (%) 3,514,025,83
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2017201820192020
Materiële activa 303,00313,00538,00515,00
Immateriële activa 298,00292,00331,00274,00
Financiële activa 62,0065,0060,0054,00
Vaste activa 663,00670,00929,00853,00
Voorraden 207,00217,00230,00188,00
Debiteuren 132,00175,00173,0078,00
Overige vorderingen 1,0016,003,001,00
Liquide middelen 58,0033,0019,0013,00
Vlottende activa 684,00535,00526,00345,00
Totaal activa 1.347,001.214,001.455,001.198,00
Gewoon kapitaal 651,00537,00500,00432,00
Preferent kapitaal 629,34509,34472,34403,00
Langlopende schulden 221,00215,00362,00402,00
Kortlopende schulden 475,00462,00593,00364,00
Totaal passiva 1.347,001.214,001.455,001.198,00

Overige data

2017201820192020
Aantal werknemers 6.7414.0564.1004.116
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.26044.26044.26044.130
Cashflow per aandeel 3,891,022,982,29
Intrinsieke waarde per aandeel 13,3210,749,909,79
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,993,242,421,73
Rendement eigen vermogen (%) 12,4451,406,60-16,20
Koers einde boekjaar 39,8534,8024,0016,94

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links