Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Sligro Food Group AEX:SLIGR, NL0000817179

  • 16,000 22 sep 2020 16:45
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 15,700 - 16,080
  • 40.081 Gem. (3M) 60,3K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.813,002.142,002.346,002.395,00
Operationele kosten 2.682,002.026,002.262,002.311,00
Afschrijvingen 67,0053,0061,0083,00
Bedrijfsresultaat 95,00105,00290,0048,00
Resultaat voor belastingen 91,0095,0056,0042,00
Belastingen 18,0019,0010,008,00
Cashflow -2,00-32,00-27,00-40,00
Nettowinst 73,0081,00276,0033,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 381,00303,00313,00538,00
Immateriële activa 221,00298,00292,00331,00
Financiële activa 68,0062,0065,0060,00
Vaste activa 670,00663,00670,00929,00
Voorraden 245,00207,00217,00230,00
Debiteuren 119,00132,00175,00173,00
Overige vorderingen 2,001,0016,003,00
Liquide middelen 92,0058,0033,0019,00
Vlottende activa 545,00684,00535,00526,00
Totaal activa 1.215,001.347,001.214,001.455,00
Gewoon kapitaal 627,00651,00537,00500,00
Preferent kapitaal 605,34629,34509,34472,34
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 136,00221,00215,00362,00
Kortlopende schulden 452,00475,00462,00593,00
Totaal passiva 1.215,001.347,001.214,001.455,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 6.5716.7414.0564.100
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.26044.26044.26044.260
Winst per aandeel 1,661,846,250,75
Dividend per aandeel 1,301,401,401,40
Cashflow per aandeel 3,463,891,022,98
Intrinsieke waarde per aandeel 12,8813,3210,749,90
Koers-winstverhouding 19,9321,665,5732,00
Dividend rendement (%) 3,933,514,025,83
Rendement eigen vermogen (%) 11,6412,4451,406,60
Koers einde boekjaar 33,0839,8534,8024,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare