Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Sligro Food Group AEX:SLIGR.NL, NL0000817179

  • 16,160 8 feb 2023 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 16,120 - 16,300
  • 86.473 Gem. (3M) 49K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 2.358,002.408,001.950,001.905,00
EBITDA (mln.) 114,00127,0075,00109,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 53,0044,00-76,0025,00
Resultaat voor belasting (mln.) -174,0043,00-78,0026,00
Netto winst (mln.) 276,0033,00-70,0020,00
Winst per aandeel 6,250,75-1,590,45
Koers winst verhouding 5,5732,00-10,6547,33
Dividend per aandeel 1,401,40
Dividend rendement 4,02%5,83%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2019202020212022
Materiële activa 538,00515,00493,00
Immateriële activa 331,00274,00271,00
Financiële activa 50,0054,0055,00
Vaste activa 929,00853,00826,00
Voorraden 230,00188,00226,00
Debiteuren 173,0078,0093,00
Overige vorderingen 3,001,00
Liquide middelen 19,0013,0012,00
Vlottende activa 526,00345,00407,00
Totaal activa 1.455,001.198,001.233,00
Gewoon kapitaal 500,00432,00453,00
Preferent kapitaal 472,00403,00-4,00
Langlopende schulden 362,00402,00398,00
Kortlopende schulden 593,00364,00382,00
Totaal passiva 1.455,001.198,001.233,00

Overige data

2019202020212022
Aantal werknemers 4.1004.1163.975
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.12044.13044.160
Cashflow per aandeel 2,992,291,65
Intrinsieke waarde per aandeel 9,939,7910,26
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,421,732,08
Rendement eigen vermogen (%) 6,60-16,204,42
Koers einde boekjaar 24,0016,9421,3016,24

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links