Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel Fugro AEX:FUR.NL, NL00150003E1

  • 11,030 6 okt 2022 17:35
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 10,860 - 11,100
  • 356.338 Gem. (3M) 350,1K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *2025 *
Omzet (mln.) 1.668,101.643,511.413,791.481,78
EBITDA (mln.) 111,75145,75139,38173,54
Bedrijfs resultaat (mln.) 8,8025,5619,7760,26
Resultaat voor belasting (mln.) -35,1962,6853,0347,98
Netto winst (mln.) -51,06-108,49-173,8271,12
Winst per aandeel -0,63-1,34-2,850,70
Koers winst verhouding -11,98-7,45-2,679,84
Dividend per aandeel
Dividend rendement
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 619,99724,77658,05678,58
Immateriële activa 376,96288,63277,29289,84
Financiële activa 101,29107,8183,63109,46
Vaste activa 1.141,221.171,691.054,591.126,87
Voorraden 29,3029,6827,6229,10
Debiteuren 262,14268,39203,22240,04
Overige vorderingen 9,3114,7611,5410,88
Liquide middelen 227,15201,15183,46148,96
Vlottende activa 803,20884,62646,45711,47
Totaal activa 1.944,422.056,301.701,041.838,34
Gewoon kapitaal 668,76597,26702,07851,20
Preferent kapitaal -130,26-171,70-290,52-12,07
Aandeel van derden 33,7210,639,5810,36
Langlopende schulden 794,97914,11483,68381,56
Kortlopende schulden 446,96534,31505,72595,22
Totaal passiva 1.944,422.056,301.701,041.838,34

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 10.26510.0779.1499.002
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 80.97080.97060.950101.490
Cashflow per aandeel 0,161,381,990,90
Intrinsieke waarde per aandeel 8,267,3811,528,39
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,911,350,660,82
Rendement eigen vermogen (%) -7,64-18,17-24,768,36
Koers einde boekjaar 7,559,987,606,89

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links