Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Fugro AEX:FUR, NL0000352565

  • 3,814 3 dec 2020 17:35
  • -0,096 (-2,46%) Dagrange 3,780 - 3,976
  • 2.561.562 Gem. (3M) 2M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.806,271.529,201.668,101.643,51
Operationele kosten 2.024,961.580,901.659,301.617,95
Afschrijvingen 373,64133,20102,94120,19
Bedrijfsresultaat -235,72-70,06-1,17-59,47
Resultaat voor belastingen -291,83-117,75-35,19-22,97
Belastingen 9,1547,6019,9613,79
Cashflow -41,873,1431,23-56,61
Nettowinst -308,93-159,90-51,06-108,49

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 805,99643,70619,98564,29
Immateriële activa 393,50372,30376,96288,63
Financiële activa 53,82100,90101,29107,81
Vaste activa 1.333,911.156,301.141,221.171,68
Voorraden 22,1030,6029,3029,68
Debiteuren 308,81240,66262,14268,39
Overige vorderingen 22,7416,109,3114,76
Liquide middelen 248,49213,60227,15201,15
Vlottende activa 840,54742,00803,20884,62
Totaal activa 2.174,451.898,301.944,422.056,30
Gewoon kapitaal 934,86712,05668,76597,26
Preferent kapitaal -657,99-592,20-484,22-525,66
Aandeel van derden 55,2541,6033,7210,63
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 697,48722,10794,97914,11
Kortlopende schulden 486,86422,50446,96534,31
Totaal passiva 2.174,451.898,301.944,422.056,30

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.53010.04410.26510.077
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.57084.57084.57084.570
Winst per aandeel -3,65-1,89-0,60-1,28
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 1,550,290,151,51
Intrinsieke waarde per aandeel 11,058,427,917,06
Koers-winstverhouding -3,98-6,87-12,58-7,80
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -33,05-22,46-7,64-18,17
Koers einde boekjaar 14,5512,997,559,98

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by Infront. Crypto data by Crypto Compare