Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Fugro AEX:FUR, NL0000352565

  • 3,860 11 aug 2020 11:35
  • +0,216 (+5,93%) Dagrange 3,680 - 3,920
  • 2.127.248 Gem. (3M) 2,1M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.806,271.529,201.668,101.643,51
Operationele kosten 2.024,961.580,901.659,301.617,95
Afschrijvingen 373,64133,20102,94120,19
Bedrijfsresultaat -235,72-70,06-1,17-59,47
Resultaat voor belastingen -291,83-117,75-35,19-22,97
Belastingen 9,1547,6019,9613,79
Cashflow -41,873,1431,23-56,61
Nettowinst -308,93-159,90-51,06-108,49

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 643,70619,98564,29
Immateriële activa 372,30376,96288,63
Financiële activa 100,90101,29107,81
Vaste activa 1.156,301.141,221.171,68
Voorraden 30,6029,3029,68
Debiteuren 240,66262,14268,39
Overige vorderingen 16,109,3114,76
Liquide middelen 213,60227,15201,15
Vlottende activa 742,00803,20884,62
Totaal activa 1.898,301.944,422.056,30
Gewoon kapitaal 712,05668,76597,26
Preferent kapitaal -592,20-484,22-525,66
Aandeel van derden 41,6033,7210,63
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 722,10794,97914,11
Kortlopende schulden 422,50446,96534,31
Totaal passiva 1.898,301.944,422.056,30

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.53010.04410.26510.077
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.57084.57084.57084.570
Winst per aandeel -3,65-1,89-0,60-1,28
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel 1,550,290,151,51
Intrinsieke waarde per aandeel 11,058,427,917,06
Koers-winstverhouding -3,98-6,87-12,58-7,80
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -33,05-22,46-7,64-18,17
Koers einde boekjaar 14,5512,997,559,98

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare