Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Inloggen

  • Geen account? Registreren

Wachtwoord vergeten?

Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee

Aandeel PB HOLDING AEX:PBH.NL, NL0000336303

  • 3,160 28 jun 2022 16:14
  • 0,000 (0,00%) Dagrange 0,000 - 0,000
  • 0 Gem. (3M) 19,3K

Sectorvergelijking Premium

Kerncijfers Premium

20182019202020212022 *2023 *2024 *
Omzet (mln.) 1.112,86996,01758,41
EBITDA (mln.) 14,9856,3327,751,36
Bedrijfs resultaat (mln.) 7,4231,45-16,251,36
Resultaat voor belasting (mln.) 3,411,80-20,9026,08
Netto winst (mln.) 0,4921,38-27,37-23,36
Winst per aandeel 0,093,77-4,82-4,12
Koers winst verhouding 158,893,82-2,43-4,36
Dividend per aandeel 3,50
Dividend rendement 24,31%
* Cijfers zijn een prognose en niet definitief

Balans (mln.)

2018201920202021
Materiële activa 327,49120,97198,49
Immateriële activa 30,5722,402,31
Financiële activa 15,6414,5518,7819,36
Vaste activa 391,77278,61227,8419,36
Voorraden 237,56201,40181,19
Debiteuren 35,3041,7310,92
Overige vorderingen 0,33
Liquide middelen 0,750,680,280,01
Vlottende activa 283,63253,20205,56362,70
Totaal activa 675,40573,42433,40382,06
Gewoon kapitaal 155,16152,64125,39102,20
Preferent kapitaal 40,2216,0410,06-13,13
Langlopende schulden 246,89145,42113,53
Kortlopende schulden 273,35241,61194,48279,87
Totaal passiva 675,40573,42433,40382,06

Overige data

2018201920202021
Aantal werknemers 2.0991.8581.557
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 5.9205.9205.6805.680
Cashflow per aandeel 8,710,617,039,18
Intrinsieke waarde per aandeel 26,2122,4322,0817,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,550,640,531,00
Rendement eigen vermogen (%) 0,3114,00-21,83-22,85
Koers einde boekjaar 14,3014,4011,7017,95

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

Lees verder op het IEX netwerk Let op: Artikelen linken naar andere sites

Gesponsorde links