'Solide resultaten TomTom'
Gepubliceerd op 30 okt 2012 om 09:32
|
Views: 3.237
EUR 3,94
-0,02
(-0,51%)
AMSTERDAM (AFN) - TomTom heeft in het derde kwartaal solide resultaten afgeleverd, ondanks de zwakke automarkt. Dat stelde analist Martijn den Drijver van SNS Securities dinsdag.
De omzet is wat lager dan de consensus, maar wel in lijn met de prognose van SNS. Het onderdeel Consumer deed het volgens Den Drijver beter dan verwacht. Automotive werd harder geraakt dan voorzien door de lagere productie van Renault en Fiat.
De brutomarge van 55 procent is volgens Den Drijver ruim beter dan verwacht. De operationele uitgaven lagen met 118,5 miljoen euro een stuk lager dan voorzien. Vooral aan marketing en onderzoek en ontwikkeling is minder uitgegeven.
Geen commentaar
Zoals verwacht gaf TomTom geen commentaar op een recent rapport van Den Drijver zelf, waarin hij een scenario schetste waarin het management TomTom van de beurs haalt, met financiële hulp van Apple.
SNS handhaaft zijn koopadvies voor TomTom. Dinsdag om 9.25 uur noteerde het aandeel 1,6 procent lager op 3,79 euro, bij een 0,5 procent hogere MidKap.
Reacties
Preken voor eigen Parochie heet dat.... KUl. TT gaat down the drain als er niet iemand ze voor een appel en een ei overneemt. Verkopen mensen, nu het nog kan.
onderbouwing stayathomedad?
Hahaha... TT winst omlaag, omzet omlaag, vooruitzichten omlaag en mijn broek zakt omlaag... autoverkopen omlaag... en TT is zowiezo een kapparaat waar je de meest krankzinnige routes mee krijgt voor geschotelt. Maar er is alweer op heilige TT teentjes getrapt. Dus top aandeel, top vooruitzichten, top leiding, helemaal top. Ik neemmijn woorden terug. hahahhahahhaaahahaha