Schuldencrisis jaagt Italië verder op kosten
Gepubliceerd op 28 jun 2012 om 12:23
|
Views: 1.710
| Onderwerpen: Italië, schuldencrisis
ROME (AFN) - Italië heeft donderdag hoge rentes moeten bieden om langlopende staatsleningen aan de man te brengen. In de aanloop naar de EU-top over de schuldencrisis liep de rente op tot hoogste niveau sinds eind vorig jaar.
Italië haalde 5,4 miljard euro op met leningen voor 5 en 10 jaar. De rente op de langste leningen liep op tot 6,19 procent, tegen 6 procent bij de vorige vergelijkbare veiling. Over de lening voor 5 jaar moest Italië 5,8 procent rente betalen.
Dergelijke hoge rentes maken de schuldenlast van Italië op termijn onhoudbaar. De Italiaanse premier Mario Monti dringt daarom aan op Europese maatregelen om de stijgende rente in te dammen.
Reacties
En het lukt Monti niet om te hervormen in Italië.
Afwachten wanneer het Italiaanse schip onder water gaat.
rustig aan, italie moet ff wachten totdat we klaar zijn met spanje en cyprus, en wie sluit er achter italie aan??
WAT GEBEURT ER ALS DE EURO UITEENVALT.
WAT IS DAN DE WAARDE VAN JE EURO'S?
GELDT DAT ELK BANKBILJET GEGARANDEERD WORDT DOOR HET LAND VAN UITGIFTE?
WORDEN DE EURO'S OP JE BANKREKENING VERDEELD IN 17 PORTIES LANDENVALUTA?
KAN IEX HIER SVP AANDACHT AAN BESTEDEN?
:
WAT GEBEURT ER ALS DE EURO UITEENVALT.
WAT IS DAN DE WAARDE VAN JE EURO'S?
GELDT DAT ELK BANKBILJET GEGARANDEERD WORDT DOOR HET LAND VAN UITGIFTE?
WORDEN DE EURO'S OP JE BANKREKENING VERDEELD IN 17 PORTIES LANDENVALUTA?
KAN IEX HIER SVP AANDACHT AAN BESTEDEN?
als de de huidige eu uit elkaarvalt, dan beginnen de rijkere eu landen een nieuwe eu en blijft de euro gewoon voor wat hij is, de zeuro's gaan dan terug naar hun eigen munt die ze eerst hadden, en nadat deze landen compleet hervormt en corruptie vrij zijn komen ze weer 1 voor 1 bij de de neuro, maar dat is mijn gedachtenspinsel.
:
WAT GEBEURT ER ALS DE EURO UITEENVALT.
WAT IS DAN DE WAARDE VAN JE EURO'S?
GELDT DAT ELK BANKBILJET GEGARANDEERD WORDT DOOR HET LAND VAN UITGIFTE?
WORDEN DE EURO'S OP JE BANKREKENING VERDEELD IN 17 PORTIES LANDENVALUTA?
KAN IEX HIER SVP AANDACHT AAN BESTEDEN?
Jij krijgt niks.
De sterkste €-landen moeten uit eigen beweging uit de € stappen (kan gewoon volgens het verdrag) en een nieuwe muntunie vormen. De rest houdt gewoon de €.
> geen kapitaal vlucht mogelijk
> schulden van de zuidelijke landen blijven in €'s staan
> schuld van de nieuwe landen staat ook in € en die kan snel worden afgelost met de nieuwe munt
> daardoor ontstaat er financiele ruimte om de zuidelijke landen te helpen herstructureren.
Probleempje: wat doen we met al die gesjeesde politice dan.
Probleempje: wat doen we met al die gesjeesde politice dan.
Zet ze in een "pretpark" bij elkaar. Het publiek mag er met verfbommen dagelijks van 9 tot 17 uur op schieten (met uitzondering van de middagpauze). EU-inwoners krijgen 40% korting op de entree.
De dames en heren moeten bovendien door tot minimaal 67 jaar.
:
en wie sluit er achter italie aan??
Frankrijk. Is al lang een "publiek" geheim. Durven "ze" alleen nog niet te zeggen want dan is het echt game over. Beurs weet het ook al lang, maar doet aan struisvogelpolitiek en hoopt dat Dagobert Duck echt bestaat en niks meer om z'n pakhuis geeft.
Is ook precies de reden dat Duitsland niks meer doet. Ze zullen wel een paar tientallen miljardjes beloven (wat een bedragen!) voor dat stimuleringsproject van Hollande, maar no way dat ze een automatische afhankelijkheid middels eurobonds, depositio of wat dan ook zullen accepteren. Hollande weet wat de Duitsers weten en zal deze top dan ook niet te hoog van de toren kunnen blazen. Bang dat het 'geheim' (dat iedereen al weet maar niet durft te zeggen) uitkomt.
En Merkel laat dit nog even lekker doorsudderen. Want als de Fransen het water financieel aan de lippen staat kunnen ze niet meedoen met de nieuw te vormen Noordelijke Alliante, en mogen ze lekker de baas worden van (z)euroland en biljetjes drukken tot alle bossen leeg zijn.
Miskoop..... dat is de enige juiste reactie!!!!kind of like this down to earth thinking dude!!!!