Griekse conservatieven grootste in peilingen
Gepubliceerd op 28 mei 2012 om 08:10
|
Views: 1.697
| Onderwerpen: Griekenland
ATHENE (AFN) - De Griekse conservatieven staan voor op de radicaal-linkse partij Syriza, die fel tegen de bezuinigingen is. Dat blijkt uit vier opiniepeilingen, die zaterdag in Griekse kranten werden gepubliceerd.
De conservatieve Nieuwe Democratie is voor de euro en verdedigt de bezuinigingen. De partij staat in de peilingen tussen 0,5 en 5,7 procentpunten voor op Syriza. Het socialistische Pasok, eveneens voor de besparingen, is derde in de rij.
De conservatieven en de socialisten zouden gezamenlijk genoeg stemmen hebben om een meerderheidscoalitie te vormen. Bij de verkiezingen van 6 mei kwamen de conservatieven ook als grootste uit de bus, maar onderhandelingen met Pasok en andere partijen liepen op niets uit. Daardoor werden nieuwe verkiezingen nodig.
Op 17 juni gaan de Grieken opnieuw naar de stembus. Ze staan voor de keuze of ze binnen de eurozone willen blijven. Voor een Europees noodpakket, waarmee Griekenland op de been wordt gehouden, moet het land ingrijpende hervormingen doorvoeren.
Reacties
En daar word zo op gereageerd, een stuk in een krant (de media), wat is er geloofwaardig aan de media.
Het enige wat geloofwaardig is aan de media is de televisie gids, en zelfs die vertoont af en toe gebreken.
LEKKER NAIEF WEER.
Morgen meld men het tegendeel en hups daar gaan de koersen weer.
Kleine kinderen krijg je ook blij met 3x niks.
Als men nou eens al dat media gelul negeerde, en meer naar de resultaten van een bedrijf keek en daar op handelde, dan was het allemaal een stuk minder erg.