E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Lagere winst staalfabrikant Posco

Gepubliceerd op 24 jul 2012 om 10:28 | Views: 901

SEOUL (AFN) - Het Zuid-Koreaanse staalconcern Posco heeft in het tweede kwartaal de operationele winst op jaarbasis met 29 procent zien dalen, door prijsdruk van goedkope importen uit China en een zwakkere orderontvangst. Dat maakte de op drie na grootste staalfabrikant van de wereld dinsdag bekend.

De winst bedroeg 1,06 biljoen won (762 miljoen euro). De omzet zakte met 8 procent tot 9,2 biljoen won. Posco verlaagde zijn omzetverwachting voor heel 2012 tot 37,5 biljoen won van een eerder voorspelde 37,7 biljoen won.

Aziatische staalbedrijven hebben last van prijsdruk door goedkope staalproducten uit China. Door de lagere vraag in China exporteren Chinese staalfabrikanten hun goederen voor lage prijzen naar het buitenland.

Gerelateerd

ArcelorMittal

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
ArcelorMittal
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV