'Grontmij-bestuurslid hield KPMG tegen'
Gepubliceerd op 19 feb 2012 om 12:23
|
Views: 1.978
EUR 3,41
-0,12
(-3,26%)
AMSTERDAM (AFN) - Voormalig bestuurslid Jean-Luc Schnoebelen van Grontmij heeft accountantsbureau KPMG gedwarsboomd bij een diepgaand onderzoek naar de cijfers van het Franse dochterbedrijf Ginger. Dat is de reden waarom Schnoebelen in januari op non-actief werd gesteld. Dat meldde De Financiële Telegraaf op basis van een bron rond de zaak.
Door de obstructie van Schnoebelen leek het alsof hij iets te verbergen had, aldus de bron. Volgens de bron wilde Schnoebelen niet dat KPMG diepgaand inzicht kreeg in de cijfers van Ginger, waar de Fransman mede-eigenaar van was. Alle commmunicatie over Ginger moest via hem verlopen, andere lagen van het bedrijf mochten van hem niet doorgelicht worden, aldus de ingewijde. Grontmij nam Ginger in 2010 over.
Op 9 maart houdt Grontmij de buitengewone aandeelhoudersvergadering. Daar zal het voorgenomen ontslag van Schnoebelen een agendapunt zijn.
Reacties
De bazen van de analisten die Grontmij volgden, moeten maandag eens een goed gesprek aangaan met de betrokken analisten. Ik heb alles gevolgd, maar niets over kritische vragen over gang van zaken bij Ginger.
Waardeloze meelopers en meetoeteraars. Angstige hazen in net pak en heb je niets aan!
Groet, Jonas
Dikke AB, Jonas.
Overigens, wat zegt dit over de RVC en Bestuur van Grontmij? Te laat inzicht?
Naar mijn bescheiden mening moeten ingenieurs zich met hun core-deskundigheid bezig houden, niet met haute finance.