E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Onderzoek naar Wavin Hongarije duurt maanden

Gepubliceerd op 19 jan 2012 om 11:59 | Views: 1.265 | Onderwerpen: Hongarije

ZWOLLE (AFN) - De Hongaarse mededingingsautoriteiten zijn een onderzoek gestart naar een onderdeel van buizenfabrikant Wavin, Wavin Hongarije. De onderneming wordt, samen met twee andere bedrijven in het land, verdacht van het maken van prijsafspraken. Dat heeft Wavin donderdag bevestigd. De firma zegt mee te werken aan het onderzoek.

Volgens een woordvoerder duurt het onderzoek circa 6 maanden, maar kan het om speciale redenen ook zeker twee keer zo veel tijd in beslag nemen. Wat die speciale redenen zouden kunnen zijn, kon de zegsman niet vertellen. Wavin wil ook niets zeggen over de mogelijke impact van het onderzoek op Wavin Hongarije. ,,Wij hebben geen reden om aan te nemen dat er iets aan de hand is''.

De woordvoerder wilde wel kwijt dat Hongarije binnen het regiocluster Zuid-Oost Europa, waar ook Italië, Roemenië, Turkije, Kroatië en Servië onder vallen, ,,niet een heel groot land is''. Hongarije komt in het cluster op nummer drie.

Volgens de Belgische bank KBC zal het resultaat van Wavin als gevolg van het onderzoek niet worden geraakt. Maar 'het sentiment' rond het bedrijf lijdt wel. Zo zou Mexichem, dat een bod op Wavin heeft gedaan, kunnen gaan twijfelen aan zijn voornemen. Mexichem doet momenteel boekenonderzoek bij Wavin. Dit zou enkele weken in beslag kunnen nemen, zo liet de woordvoerder weten.

Gerelateerd

Hongarije

Volgen
 
Klik hier om dit onderwerp te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV