E-mailadres:
Wachtwoord:
 

'Nedap bevestigt gunstige trend'

Gepubliceerd op 18 nov 2011 om 10:23 | Views: 1.410

AMSTERDAM (AFN) - De groei van Nedap is volkomen autonoom en stoelt op de meeste productgroepen van de apparatenproducent. Het handelsbericht dat Nedap vrijdag voorbeurs publiceerde ,,bevestigt het organische groeipad van Nedap, dat gedreven wordt door investeringen en nieuwe producten'', schrijven analisten van SNS Securities.

De bank merkt op dat Nedap veel nieuw personeel aanneemt om de groei te faciliteren. Het aantal werknemers steeg dit jaar al met 30 tot 682.

Nedap zei vrijdag een winst over heel 2011 te verwachten die 7 tot 12 procent hoger zal liggen dan vorig jaar. SNS denkt dat dit een conservatieve schatting is en verwacht eerder een groei die in ieder geval boven de 10 procent ligt.

Vrijdag om 10.15 uur noteerde het aandeel Nedap 0,5 procent lager op 20,30 euro.

Gerelateerd

Nedap

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
Nedap 100% zegt verkopen 1 stemmen
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV