Windenergie is wel degelijk winstgevend.
Alleen wordt fossiele energie, in Nederland zo sterk gesubsidieerd, dat het op de fossiele energiemarkt niet goed kan concurreren. Vandaar de subsidie of duurzame energie.
Buitenlandse energiebedrijven bouwen in nederland kolencentrales, vanwege de subsidie op CO2,
de gegarandeerde omzet dervings vergoeding als ze voorrang moeten
verlenen aan duurzame energie
De 5 miljard per jaar subsidie op fossiele energie
Dat is de afgelopen 30 jaar dus 60 miljard staatssteun voor groot verbruikers
Vandaag zei een top ambtenaar van EZ triomfantelijk: "Volgens het IEA gaat de wereld kapot aan het klimaatprobleem, want we blijven nu definitief niet onder de 2 graden stijging. Maar wij bij EZ zijn er gelukkig in geslaagd sterk te bezuinigen op de subsidie voor duurzame energie".
Als ze bij EZ windenergie wel goed hadden geholpen, dan waren we nu niet zo afhankelijk geweest van russisch aardgas en buitenlandse fossiele energie bedrijven.
Door dit corrupt gedrag van EZ, betalen we straks veel meer aan de klimaatverandering, dan we op subsidie bespaard hebben.