E-mailadres:
Wachtwoord:
 
   

De Jager wil EU-begroting niet goedkeuren

Gepubliceerd op 16 feb 2012 om 18:20 | Views: 1.086 | Onderwerpen: Europa

DEN HAAG (AFN) - Nederland wil geen goedkeurende verklaring afleggen over de EU-begroting van 2010. Minister Jan Kees de Jager van Financiën zei dat donderdag in de Tweede Kamer.

De ministers van Financiën van de 27 EU-landen spreken dinsdag in Brussel over een goedkeurende verklaring over de EU-uitgaven in 2010. Vorig jaar was De Jager ook ontevreden en onthield hij zich samen met zijn Zweedse en Britse collega van stemming.

Uiteindelijk moet het Europees Parlement goedkeuring geven aan de Europese Commissie, die verantwoordelijk is voor de uitvoering van de begroting. De EU-landen geven het parlement een advies.

Gerelateerd

Europa

Volgen
 
Klik hier om dit onderwerp te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
8 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
Muppet_Waldorf
0
Ja Jort ... uhhh ... Jan, Willen is Kunnen !

En wil je het niet, dan doet Brussel het Toch !!
$euri
1
niet leuk hé kees als jij nee zegt en de EU doet het toch, kijk zo voelden wij ons ook toen we tegen europa stemden en jou regering ons links liet liggen en toch doorging, zie hier het resultaat
Muppet_Waldorf
0
Ach .... de schaapjes van Jan Kees staan allang op het droge. Het gaat nog om gezichtsverlies, maar zijn oude dag is geregeld hoor.
biasharaman
0
Ben het helemaal eens met $euri. Ik vraag me toch af wat voor slapers er als adviseurs zijn geweest in je jaren 70-80 toen deze seniele onzin werd verzonnen. Ja seniel. En maar denken dat komende jaren de pleuris niet europa-breed uitbreekt. Velen komen met de rug tegen de muur te staan en dan is leven volgens debiele opgelegde regels in alle gevallen te duur. EU-burger zijn is te duur. Net zoals bijv. voor veel afrikanen overleven te hoog gegrepen is. Veel mensen in griekenland en spanje hebben nu al niet veel te eten. Portugezen verhuizen naar angola. Een paar jaar geleden nog 1 van de diepste afvalputjes van deze planeet... enz enz.
RickBreda
0
Plofkop Jan Kees, stop met je nietszeggende optreden en interessant doen en zorg dat wij in Nederland niet nog verder achteruit gaan!
peelduiker
0
Biasharaman ben het in grote lijnen met je eens alleen 1 ding. Je zegt "Portugezen verhuizen naar angola", dat bied wel perspectief voor ons. Dan kunnen wij in Portugal gaan wonen dus heeft portugal niet echt een probleem meer.
8 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht