Dockwise lanceert bod op Fairstar
Gepubliceerd op 15 mei 2012 om 08:20
|
Views: 1.039
BREDA (AFN) - Maritiem dienstverlener Dockwise heeft zijn verplichte bod op concurrent Fairstar gelanceerd. Dat maakte het bedrijf dinsdag bekend.
Vorige week nam Dockwise een belang van 26 procent in Fairstar over van Oceanus, waarmee het bedrijf uit Breda een belang van 54 procent in Fairstar kreeg. Bij een belang boven de 30 procent moet een bod op het hele aandelenkapitaal volgen.
Dockwise kreeg ook vorige week toestemming van zijn aandeelhouders voor een claimemissie om de overname te financieren. De uitgifte van ruim 14 miljoen aandelen moet circa 197 miljoen euro opleveren.
Kronen
Dockwise biedt 9,30 Noorse kronen per aandeel. Aandeelhouders van Fairstar kunnen hun stukken tot 12 juni aanmelden.
Maandag verscheen er nog een brief van Fairstar aan Dockwise, waarin gesteld werd dat aandeelhouders met een gezamenlijk belang van circa 40 procent hun aandelen pas zouden aanbieden bij een bod van minimaal 12 kronen per stuk. Fairstar heeft het bod vanaf het begin bestempeld als te laag.
Reacties
Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.