E-mailadres:
Wachtwoord:
 

'AMG positiever over 2012'

Gepubliceerd op 14 mrt 2012 om 10:46 | Views: 2.872

AMSTERDAM (AFN) - AMG is positiever geworden over 2012. Dat concludeerde analist Filip de Pauw van ING woensdag.

De Pauw wijst erop dat AMG in 2012 ondanks moeilijke economische omstandigheden een hogere omzet en beter bedrijfsresultaat verwacht dan in 2011. Aan het einde van het derde kwartaal van 2011 maakte de producent van specialistische metalen die groei nog afhankelijk van de economische ontwikkelingen.

De ebitda van het vierde kwartaal was met 24,8 miljoen dollar 12 procent lager dan ING had verwacht. Het resultaat voldeed wel aan de verwachtingen van AMG.

ING hanteert een koopadvies voor het aandeel AMG, dat woensdag om 10.35 uur 3,5 procent hoger noteerde op 9,21 euro. De MidKap stond op dat moment 0,7 procent in de plus.

Gerelateerd

Advanced Metallurgical Group

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
AMG 67% zegt kopen 3 stemmen
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV