E-mailadres:
Wachtwoord:
 

TenCate wint rechtszaak tegen FieldTurf

Gepubliceerd op 12 jul 2012 om 08:20 | Views: 844

ALMELO (AFN) - TenCate heeft een rechtszaak tegen FieldTurf Tarkett en aan dat bedrijf verbonden ondernemingen gewonnen. Dat meldde het technisch textielbedrijf donderdag.

De rechtbank heeft FieldTurf Tarkett verboden gebruik te maken van de naam Revolution voor kunstgras, omdat deze naam inbreuk maakt op het merk Evolution van TenCate Grass. ,,Het verbod geldt voor de gehele EU tegen betaling van een dwangsom'', aldus TenCate.

TenCate Grass en FieldTurf Tarkett hadden jarenlang een commerciële relatie, waarbij FieldTurf met toestemming van TenCate exclusief gebruikmaakte van de merknaam Evolution.

In november 2009 zette TenCate Grass de relatie stop, omdat FieldTurf in strijd met de overeenkomst een eigen kunstgrasvezel ontwikkelde. Kort daarna introduceerde FieldTurf Tarkett die vezel onder de naam Revolution.

Gerelateerd

Ten Cate Koninklijke

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
Ten Cate
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV