E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Stern wil doorstart autobedrijf van Hessing

Gepubliceerd op 10 jan 2012 om 17:04 | Views: 1.560

AMSTERDAM (AFN) - Autobedrijf Stern heeft interesse in een overname van de failliete autoimporteur Hessing. Dat zei Stern-topman Henk van der Kwast dinsdag tegen het ANP. ,,Wij hebben ons gemeld bij de curator'', aldus Van der Kwast. ,,Er wordt gezocht naar wegen om de onderneming door te zetten''.

Stern heeft alleen belangstelling voor het autobedrijf, niet in de vastgoedtak van Hessing. Op de vraag of Hessing zijn nek over de vastgoeddivisie heeft gebroken, antwoordde Van der Kwast bevestigend. Maar het autobedrijf is volgens de Stern-topman levensvatbaar.

Hoeveel geld Stern voor de overname van de importeur van luxe merken als RollsRoyce, Bentley en Lamborghini over heeft, wilde Van der Kwast niet zeggen. ,,Het gaat om de maximale opbrengst van de boedel''. Bij Hessing werken in totaal 44 mensen. Het bedrijf is onder meer bekend van een markante showroom die is ingebouwd in de geluidswering langs de A2 bij Utrecht.

Van der Kwast hoopt op korte termijn duidelijkheid te krijgen over de mogelijkheden van een overname. ,,Het is een kwestie van korte termijn denken, anders heb je kans dat de boel desintegreert. Het zou de maand niet uit kunnen.''

Gerelateerd

Stern Groep

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
Stern
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV