E-mailadres:
Wachtwoord:
 

HSBC verkoopt verzekeringsactiviteiten

Gepubliceerd op 7 mrt 2012 om 07:28 | Views: 1.509

LONDEN (AFN) - De Britse bank HSBC verkoopt zijn verzekeringsactiviteiten (exclusief levensverzekeringen) aan de Franse verzekeraar Axa en het Australische QBE Insurance Group. De verkoop levert 914 miljoen dollar (695 miljoen euro) in contanten op. Dat maakte HSBC woensdag bekend.

Axa neemt de verzekeringsactiviteiten in Hongkong, Singapore en Mexico over voor 494 miljoen dollar en QBE betaalt 420 miljoen dollar voor de verzekeringsoperaties in Argentinië. De transactie moet nog wel worden goedgekeurd door de autoriteiten en wordt waarschijnlijk in de tweede helft van dit jaar afgerond.

HSBC is onder leiding van de nieuwe topman Stuart Gulliver bezig met een omvangrijke herstructurering waarbij onderdelen die niet tot de kernactiviteiten worden gerekend, worden afgestoten. Dit moet miljarden aan besparingen opleveren. De bank heeft al 11.000 banen geschrapt en 19 bedrijfsonderdelen verkocht.

Gerelateerd

HSBC Holdings Plc

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Aegon

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Hudige trend
Aegon
HSBC Holdings Plc
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV