E-mailadres:
Wachtwoord:
 

IMF roept VS op tot voorzichtigheid

Gepubliceerd op 3 jul 2012 om 16:30 | Views: 1.600 | Onderwerpen: Internationaal Monetair Fonds, Verenigde Staten

WASHINGTON (AFN) - Amerikaanse politici moeten voorzichtig omspringen met de bestrijding van de staatsschuld. Rigoureuze bezuinigingen kunnen het herstel van de Amerikaanse economie de nek omdraaien, zo waarschuwde het Internationaal Monetair Fonds (IMF) dinsdag.

De VS staan op de rand van een ,,fiscaal ravijn'', stelde het IMF. Als Amerikaanse politici voor het einde van het jaar geen overeenstemming bereiken over de manier waarop de schuldenlast van het land moet worden aangepakt, treden er automatisch bezuinigingen en belastingverhogingen ter waarde van 4000 miljard dollar in werking. Die maatregelen zouden een zware rem zetten op de economische groei in de VS, verwacht het IMF.

Het fonds roept Amerikaanse politici daarom op zo snel mogelijk een einde te maken aan de onzekerheid en een plan te maken waarmee de schuld op langere termijn kan worden teruggebracht. Op korte termijn moet er ruimte blijven voor maatregelen die de economische groei stimuleren.

Gerelateerd

Internationaal Monetair Fonds

Volgen
 
Klik hier om dit onderwerp te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Verenigde Staten

Volgen
 
Klik hier om dit onderwerp te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
2 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
Henk
0
Toe maar, 4.000 miljard is bij 314 miljoen inwoners bijna 13.000 per inwoner. Bij een gemiddelde gezinsgrootte van 2.59 is dat 33.000 per gezin aan belastingverhoging/bezuinigingen.
2 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV