E-mailadres:
Wachtwoord:
 

KPN Oktober 2012

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
84 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
De_Sint
0
quote:
DirkH schreef op 11 okt 2012 om 12:07:

Een tactiek kan zijn om gebruik te maken van dit patroon: bijkopen als de koers is weggezakt en verkopen als er binnen de dalende trend een opleving is. Ik verwacht morgen een verdere daling, koop dan bij en verkoop dan maandag of dinsdag op een hogere koers. En na 2 dagen koop ik weer bij etc. Overigens houd ik een groot deel gewoon vast, maar met een kleiner deel handel ik dan als bovenstaand.


Met die gedachte speel ik ook, maar ooit zal het patroon uitbreken. Zowel positief als negatief.
Gisteren stond ik nog op het punt turbo short aan te schaffen. Had nu makkelijk gekund. Had ik de papieren verliezen wat weg kunnen werken.

Maarja. Zoals gemeld.. Hij zal maar doorzetten tegen de trend die je zelf voor ogen had.

Zoals eerder aangehaald blijf ik ervan af tot het weer op 6,40 staat. Intussen zijn er andere interessante aandelen.

Mvg,
DirkH
0
Daarom houd ik het grootste deel ook vast. Door met een kleiner deel een soort daytrading te doen verdien ik toch nog wat aan KPN. Opties short of putopties e.d. vind ik te riskant, omdat er toch zomaar een overnamebod kan liggen. Maar ook callopties vind ik riskant, zolang de trend dalend is.
DirkH
0
Hm, plannetje lijk niet te lukken, koers gaat opens weer omhoog:-) Zouden shorters hier meelezen?
alrob
0
koers lijkt zich rond de 6.00 te stabiliseren met kleine dalingen daarbeneden en kleine stijgingen daarboven. De lange termijn trend is uiteraard nog flink dalend. Maar wellicht dat nu de trend gaat keren, eerst zijwaarts en dan stijgend. Ik wacht een goed moment af om mijn december calls door te rollen naar maart maar dat zal vandaag nog niet zijn.
succes allen, die long zitten!
PATERPLUS
0
DirkH
0
Als KPN vandaag groen eindigt, zou dat een signaal kunnen zijn dat het patroon zich gaat wijzigen. Shorters moeten dan gaan oppassen.
kanhetlager
0
Triest om te zien dat men met het kopen of verkopen van enkele tientallen aandelen hele blokken automatisch ingelegde orders kan triggeren. Wel voorlopig nog groen Dirk.
DirkH
0
Ik denk dat het sentiment aan het keren is, dat wil zeggen naar positief. Ik wacht nog wel even met bijkopen tot na de cijfers of totdat de koers onverhoopt toch nog richting de 5,85 gaat. Tostrams adviseert nog steeds short aanhouden. Ik denk dat hij dat volgende week gaat herzien.
De_Sint
0
quote:
DirkH schreef op 12 okt 2012 om 12:59:

Tostrams adviseert nog steeds short aanhouden. Ik denk dat hij dat volgende week gaat herzien.


Ik denk het niet.
Een oud Hollands beursgezegde is 'handel contra op uitspraak Tostrams.'
Aangezien de beste man genoeg vermogen heeft lijkt het mij logisch dat hij het zelf ook doet.

Mvg,
Blutter
0
De mobiele veiling wordt spannend voor KPN. Komen er nieuwe prijsvechters bij en hoeveel gaan de concurenten bieden. De kas is niet onuitputtelijk bij KPN en de biedingssgtrijd kan maar tot bepaalde hoogte gaan. Er is in het verleden te veel dividend uitgekeerd.

Beleggers houden niet van onzekerheid en de koers is dan daarom ook in een dalende trend terecht gekomen. KPN zie dat ze het dividend van 35 cent willen handhaven, zodat het rendement op dit moment nog hoger ligt dan 5%. Dat is 2x zoveel als op de spaarrekening op dit moment.
paulta
0
Er worden twee frequenties vrij gehouden voor nieuwkomers, kabelaars ruiken hun kansen.
KPN kan dit helemaal niet trekken, dit is een Nederland telecom-probleem, heeft iemand enig idee om wat voor bedragen het gaat?

Tot een paar maanden terug deed het aandeel nog >12% dividend.
De 5% vandaag de dag is nog te kwetsbaar, korte termijnwerk, de continuiteit komt in het geding.....
kanhetlager
0
quote:
paulta schreef op 13 okt 2012 om 17:15:

heeft iemand enig idee om wat voor bedragen het gaat?



Volgens dit stuk gaan de biedingen vanaf 80 mio.

4nieuws.nl/show.php?key=427723&ti...

Alhoewel er twee frequenties worden vrijgehouden voor nieuwkomers gaat er waarschijnlijk maar een meedoen.
SanderW123
0
Gevreesde opschudding van Nederlandse telecommarkt laat op zich wachten

*In Den Haag leeft al jaren de vurige wens dat het bolwerk van de drie Nederlandse telecomaanbieders bestormd wordt door hongerige nieuwkomers die de ingesleten marktverhoudingen op hun kop zetten met een prijzenoorlog.*

Het ministerie van Economische Zaken, Landbouw & Innovatie heeft de rode loper alvast uitgelegd voor uitdagers die de markt voor supersnel mobiel internet op willen. De topmannen van KPN, Vodafone en T-Mobile schreeuwen op hun beurt moord en brand, uit angst dat dat scenario nog weleens bewaarheid zou kunnen worden met de aanstaande frequentieveiling van 31 oktober.
Maar hoe dichter het startschot van de veiling nadert, des te kleiner de kans lijkt dat een vierde speler zich met grof geschut zal invechten. Vorig jaar schetsten KPN en Vodafone nog een doemscenario van een grote vierde speler zoals UPC of Tele2, die de overvolle telecommarkt met flinterdunne marges voor iedereen zou verpesten met zijn komst. Kenners twijfelen op dit moment echter of kabelaars UPC en Ziggo überhaupt nog wel gaan meebieden op het LTE-spectrum. Hun prioriteiten liggen in ieder geval elders.
Vraagtekens over terugverdientijd
Hun belangrijkste obstakel lijkt de aanloopinvestering van de geschatte €400 mln om een eigen netwerk te bouwen met landelijke dekking. Alleen al €75 mln zou opgaan aan de twee frequentieblokken die een nieuwkomer minimaal nodig heeft voor behoorlijk bereik. Wellicht komt die drempel een stuk omlaag wanneer UPC en Ziggo niet meebieden. De zakken van hun eigenaren zijn er wel diep genoeg voor, maar ze hebben grote vraagtekens over de terugverdientijd van zo’n investering. Des te meer in een drukke markt die hen volkomen vreemd is. Ze krijgen te maken met heel andere verkoopkanalen, de peperdure voorfinanciering van iPhones en met veel minder loyale klanten. ‘Ik vraag me af of UPC en Ziggo mee gaan doen. Ze zullen sowieso niet agressief bieden’, voorspelt analist Tim Poulus van onderzoeksbureau Telecompaper.
Ziggo heeft ondertussen agressief ingezet op een alternatieve, veel goedkopere strategie om mobiele bellers te winnen: de distributie van wifi-modems onder bestaande klanten, waarbij bellers mee kunnen liften op de openbare hotspots die daarmee ontstaan. In 2014 wil Ziggo de dienst uitgerold hebben over 1,7 miljoen klanten. Dat kost ‘slechts’ enkele tientallen miljoenen, een schijntje vergeleken met de honderden miljoenen die een uitrol van een eigen netwerk zou kosten.
Meeste agressie verwacht van Tele2
Nog een reden om te twijfelen aan de agressieve uitrol van het nieuwe Long Term Evolution-netwerk (LTE): de bestaande snelheden van het huidige, opgewaardeerde 3G-netwerk zijn op zichzelf al heel imposant. In de praktijk is 30 megabit per seconde al haalbaar. De vraag is dan ook of de zittende spelers KPN, Vodafone en T-Mobile hun bestaande 3G-netwerk niet eerst nog wat verder uit willen melken. Het wegvallen van de kabelbedrijven zou die afwachtende houding alleen nog maar meer in de hand werken.
De uiterst magere uitrolverplichting geeft in ieder geval geen druk op de ketel. Van EL&I hoeven kopers van frequentieblokken pas na vijf jaar 20% netwerkdekking te hebben per blok. Die soepele voorwaarden trekken een partij als UPC mogelijk alsnog over de streep om defensief te bieden, bijvoorbeeld om de optie open te laten voor latere uitrol.
Toch is een couppoging niet helemaal uitgesloten. De meeste agressie mag verwacht worden van Tele2. De veiling biedt het Zweedse telecombedrijf alsnog de kans zich in te vechten in mobiel, zoals het eind jaren negentig ook succesvol deed met vaste telefonie. Het moederbedrijf is financieel krachtig en de Nederlandse dochter schuldenvrij gemaakt. ‘Zij kunnen dus zo naar de bank stappen’, aldus Poulus. Blijkt de veiling niet het juiste middel, dan rest nog de optie om simpelweg een gevestigde speler te kopen. T-Mobile komt daar duidelijk in beeld, als partij die al veel langer een Nederlandse exit heeft overwogen.
Whatsapp-effect
Twee jaar geleden had nog bijna niemand gehoord van Whatsapp. Inmiddels zien telecomaanbieders moedeloos toe hoe het gratis chatprogrammaatje hun trouwe melkkoe van sms- en belverkeer om zeep helpt. De uitholling van hun verdienmodel gaat de komende jaren in moordend tempo verder, voorspelt onderzoeksbureau Ovum. Eind dit jaar zullen aanbieders $ 23 mrd aan sms-omzet hebben gederfd door gratis alternatieven via sociale media zoals Facebook en Whatsapp, schat het bureau. De schade zwelt in de vier jaar daarna aan tot $ 54 mrd.
Groenvoer
0
quote:
SanderW123 schreef op 14 okt 2012 om 11:33:

"De uiterst magere uitrolverplichting geeft in ieder geval geen druk op de ketel. Van EL&I hoeven kopers van frequentieblokken pas na vijf jaar 20% netwerkdekking te hebben per blok. Die soepele voorwaarden trekken een partij als UPC mogelijk alsnog over de streep om defensief te bieden, bijvoorbeeld om de optie open te laten voor latere uitrol."

"De uitholling van hun verdienmodel gaat de komende jaren in moordend tempo verder, voorspelt onderzoeksbureau Ovum. Eind dit jaar zullen aanbieders $ 23 mrd aan sms-omzet hebben gederfd door gratis alternatieven via sociale media zoals Facebook en Whatsapp, schat het bureau. De schade zwelt in de vier jaar daarna aan tot $ 54 mrd."


Frequentieveilingen zijn het probleem niet meer. Dat is de vorige oorlog. Het gevaar zit nu aan de inkomstenkant. Hoever zullen die dalen en welke hoogverschulde aanbieders gaan het loodje leggen?
alrob
0
marges staan steeds meer onder druk, en toch steeds opnieuw moeten investeren, dat is de bottelnek van deze sector, en vooral van KPN.
Blutter
0
quote:
alrob schreef op 14 okt 2012 om 21:18:

marges staan steeds meer onder druk, en toch steeds opnieuw moeten investeren, dat is de bottelnek van deze sector, en vooral van KPN.

Ja, KPN moet veel investeren en de marges staan onder druk. Als dividend van 35 cent kan worden gehandhaafd, dan heb je nog een goed rendement. 2x de spaarrekening. Ik vertrouw het ook niet meer. Het lijkt dat de telecom extra gevoelig is voor de neergang van de economie. Men drinkt liever een biertje en belt wat minder. De ene sector is de andere niet. KPN zit in een neergaande trend momenteel.
De_Sint
0
KPN GROUP BELGIUM N.V.

15 oktober, 2012 - Editie nr. 482

KPN Group Belgium N.V. (Brussel) heeft met Belgacom een vijfjarige commerciële wholesale-overeenkomst gesloten voor de levering van vaste breedbanddiensten en aanverwante diensten door Belgacom aan eerstgenoemde. Met behulp van Belgacom's snelle breedbandtechnologie (VDSL2), kan KPN Group Belgium zijn bestaande vaste portefeuille upgraden en uitbreiden. Meer info: 00-32/84.006.442 of www.kpngroup.be.

Bron: I-Tel

www.dvo.be/artikel/38730/kpn-group-be...
kanhetlager
0
MARKET TALK: Slechtste nog niet voorbij voor KPN - SNS

AMSTERDAM (Dow Jones)--Ondanks de stroom aan slecht nieuws voor KPN (KPN.AE), is het slechtste nog niet voorbij, zegt SNS Securities. Analist Victor Bareno verwacht dat een nieuwe toetreder op de mobiele markt de winst verder zal raken, wat betekent dat een nieuwe winstwaarschuwing voor 2013 onvermijdelijk wordt. Dit zal de schuldratio's verder onder druk zetten. Bij gebrek aan een omvangrijke desinvestering, zal KPN geen andere keuze hebben dan het cashdividend over te slaan, zegt de analist. De kans dat America Movil op korte termijn een bod doet op heel KPN is laag, denkt hij. SNS hervat het volgen van het telecombedrijf met een reduce-advies en een koersdoel van EUR5,60. Maandag omstreeks 9.40 uur noteert het aandeel 1,2% hoger op EUR6,02, terwijl de AEX met 0,6% stijgt. (BTZ)

Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; amsterdam@dowjones.com

(END) Dow Jones Newswires
October 15, 2012 03:43 ET (07:43 GMT)
Copyright (c) 2012 Dow Jones & Company, Inc.
84 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 5 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

KPN Koninklijke Meer »

Koers 1,657   Verschil -0,01 (-0,78%)
Laag 1,647   Volume 19.988.300
Hoog 1,685   Gem. Volume 38.158.307
20-mei-13 17:35