E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Weekend 25-26 aug

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
11 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
*Justin*
1
Met dank aan Joris bijgaand deze presentatie door TeleNav.

Als je hier goed in kijkt zie je welke mogelijkheden er zijn voor locatiegebaseerd adverteren, hoe zij dat willen aanpakken, hoe groot die markt is in de VS, etc.

TomTom levert nu de content voor Scout, dat ook zeer breed ingezet gaat worden door Telenav. Denk dat TeleNav een interessante partner is voor TomTom en vooral ook dat ze veel van elkaar kunnen leren.

files.shareholder.com/downloads/ABEA-...
stot
0
heb het idee dat DB zijn gelijk wilde halen met zijn koersdoel van 2,40 . op het moment dat het beter gAAT met tom2 komen ze met het rapport dat tom2 uit de aex gaat 21-9 .

jammer balen en weer naar beneden na mijn negativisme over het koersverloop werd ik vrijdag morgen net wat positiever maar dat is nu weer de kop ingedrukt.......
[verwijderd]
0
Ambivalentie op alle fronten hier aanwezig.
De een heeft het over Android embargo door Apple de ander over enorme Android potentie.

Zijn we vergeten dat vanuit TomTom vanaf mei 2011, AVA in 2012 en tot zelfs net voor de vakantieperiode 2012 er beloften zijn afgegeven over het op de markt brengen van de "Android toepassing" ?
Het contract met Apple is al een tijdje eerder over onderhandeld en getekend dan doe je die uitspraken niet, anders is dat bedrog ten opzichte van de aandeelhouders.
Indien de Android markt een enorme potentie heeft teken je geen contract waarin opgenomen een flinke verschuiving van een potentieel produkt.
TomTom is nog steeds een onafhankelijke onderneming die zich zulks niet laat opdringen.

Blijkbaar durven velen hier niet te schrijven dat de softwareafdeling de grootste moeite heeft de "Android toepassing" foutvrij en soepel lopend op te leveren.
In ieder geval is dat de enige logische verklaring voor het lange uitstel van het "Android produkt".
Zijn we verder vergeten hoe de softwareclub heeft lopen te etteren met MyTomTom, geen sluitend testscenario heeft uitgevoerd met betrekking tot de "schrikkelseconde/gps-unit failure etc." en Harold terecht heeft gewezen op het feit dat de transitie niet snel genoeg verloopt ?

Het wordt tijd dat Harold zijn R&D afdeling(en) eens flink opschudt, want het geeft mij weinig vertrouwen in de snel veranderende navigatiewereld.
bart1805
0
Jerry, probleem is dat de R&D afdeling wellicht niet genoeg middelen heeft / krijgt om snel en goed nieuwe producten te lanceren. Van het huidige budget moet je als eerder aangegeven ook alle onderhoudskosten voor de kaarten aftrekken.
[verwijderd]
0
quote:
bart1805 schreef op 25 aug 2012 om 14:03:

Jerry, probleem is dat de R&D afdeling wellicht niet genoeg middelen heeft / krijgt om snel en goed nieuwe producten te lanceren. Van het huidige budget moet je als eerder aangegeven ook alle onderhoudskosten voor de kaarten aftrekken.


Mij bekend.
Altijd een argument van mij geweest om niet door te modderen en open te staan voor een overname, met andere woorden TomTom in de etalage te zetten en op te laten nemen door een bedrijf met veel financiele middelen voor o.a R&D uitgaven.
Overigens ik wijt er niet verder over uit, maar een belangrijk deel van het personeel van de softwareclub en mondiaal aangetrokken hangt als los zand aan elkaar, waarbij verschillen in cultuur en communicatie het een en ander in een goed ontwerp en uitvoering in de weg zitten.
*Justin*
0
Ik ben zijdelings betrokken geweest bij ontwikkeling internetbankieren app. Doorlooptijd 16 maanden, ook ivm veiligheids issues. Een app ontwikkelen die echt goed is, op een platform dat wisselt (vele android versies) en de vele verschillende telefoonformaten is niet eenvoudig en kost ook niet weinig. Ook zijn er binnen Android pas heel recent nieuwe mogelijkheden gekomen voor het binnen een app afsluiten van een abonnement met automatische incasso. Voor tomtom mogelijk ook relevant. Tot slot is het ook zo dat het laatste jaar commercieel veel is veranderd qua apps.

De meeste omzet komt tegenwoordig niet meer uit app-aankopen maar uit in-app aankopen. Gratis en goedkope apps die daarna de klant verleiden tot extra aankopen, als ie eenmaal "binnen" is. Mogelijk heeft TomTom de Android app halverwege het ontwikkelen aangepast aan nieuwe mogelijkheden, nieuwe verdienmodellen en nieuwe marktsituatie. Dat is ook verstandig want de app is het beginpunt van een langetermijn Android markt- en prijsstrategie. Dus dan moet je het wel de eerste keer goed doen, en dat is mogelijk anders dan bij iOS.
[verwijderd]
0
Een doorgewinterde Objective-C en enig Smalltalk schrijver (Apple apps) is uiteraard nog geen specialistische JAVA apps schrijver voor Android waarbij de JAVA programmasource wordt vertaald van classes naar Dalvik executables en draaiende onder Dalvik.
Ik neem aan dat de handel modulair is geschreven met een open/end structuur waarbij nieuwtjes/aanpassingen gemakkelijk ingehaakt en opgeroepen kunnen worden.
Uiteindelijk loopt het totaal programma na verloop van tijd achter maar updates en nieuwe releases brengen de toepassingen weer op level.
TomTom kan niet blijven uitstellen, de deadline is al ruim overschreden.
[verwijderd]
0
[Modbreak IEX]: Gelieve niet over elkaar te discussiëren, een aantal berichten is verwijderd.]
jan6307
0
AB Teun, iemand de grond in trappen met zijn bedrijf is het gemakkelijkste wat er is.
Doe het maar eens na
bart1805
0
Lollig dit. Alsof een voetbalsupporter vol afgrijzen zegt dat de supporters van de andere club geen respect voor de scheidsrechter hebben als ze de klassieker HiHaHondelul inzetten.
Vlak voor de wedstrijd heeft deze zelfde supporter uiteraard wel een drol gedraaid op de moterkap van een auto omdat er een shawltje in lag van de tegenpartij.
11 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

TomTom Meer »

Koers 3,980   Verschil +0,14 (+3,65%)
Laag 3,881   Volume 2.808.085
Hoog 4,040   Gem. Volume 1.687.825
24-mei-13 17:36