Okay, minder dramatisch dan Double Up.
Maar ik ben er ook uit.
Ik wilde dat toch even op deze manier meedelen. Heb een hele leuke tijd gehad hier op het forum, en vindt/vond de meeste mensen hier zeer sympathiek. En altijd leuke, scherpe reacties, dus heb me heel veel vermaakt.
Ik zal overigens niet totaal definitief nooit meer komen. Maar ik heb dus mijn hele Aegon positie eruit gegooid (en al mijn andere aandelen posities overigens ook gesloten), dus echt vaak zal ik hier niet meer te zien zijn.
Helaas heb ik ook een verlies moeten nemen, ik heb het niet precies uitgerekend maar ergens tussen de 10 en 20k. Pijnlijk (spaargeld is nu gewoon weg), maar goed, ik kan het lijden.
Reden van het sluiten van mijn aandelen posities, en specifiek het verkopen van mijn Aegon positie, is niet het verlies in vertrouwen in het bedrijf. Ik denk nog steeds dat Aegon een top bedrijf is dat veel en veel te laag gewaardeerd staat.
Echter, ik ben somberder geworden over de korte termijn. Ik heb het gevoel dat de heren politici er gewoon niet uitkomen met de eurocrisis. De solidariteit ontbreekt ten enenmale. En nog erger, de simpele calculatie ontbreekt. Als de ECB inderdaad lender of last resort zou worden dan zou de hele crisis in een half uur zijn opgelost in mijn ogen. Staatsrentes in heel zuid europa zouden enorm kelderen, werkloosheidspercentages teruglopen, enzovoorts. Maar goed, de Duitsers, en Nederlanders in hun kielzog, zijn kennelijk te verknocht aan de huidige situatie waarin ze vrijwel geen rente betalen op hun staatslening, en ook nog een keer de baas kunnen spelen in andere landen.
Kortom: ik denk dat die eurocrisis nog jaren blijft dooretteren, of zelfs helemaal uit de hand loopt (Grexit = doom, imo). Vandaar dat ik de handdoek in de ring heb gegooid.
Maar goed, zoals ik zei: Aegon is in mijn ogen een top-bedrijf dat veel en veel te laag gewaardeerd staat: dus ik hoop van harte dat het aandeel gewoon eindelijk een realistischere waardering gaat krijgen en dus stukken hoger komt te staan.
Veel succes dus voor de zittenblijvers,
vriendelijke groeten,