E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Weekdraadje 25-2012

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
21 Posts, Pagina: 1 2 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
Theophiel
2
PB donderdag 13-06-2012

www.sopheon.com/desktopModules/advanc...

Het PB van gisteren laat in ieder geval zien dat de Visible is toegenomen tot 7.5 miljoen een toename van 1 miljoen GBP sinds 3 mei jongstleden, en een toename van 0.9 in vergelijking met vorig jaar.

Na een sterke groei in 2010, waren de inkomsten 2011 grotendeels vergelijkbaar.

10.3 miljoen GBP en Ebitda van 1.5 miljoen GBP.

Dankzij strikte beheersing van de kosten heeft men dat resultaat kunnen bereiken, ondanks uitbreiding van het personeelsbestand in de verkoop, services en ontwikkeling

Voor het tweede jaar op rij zijn wij ook verheugd om een positieve winst te kunnen melden na belastingen van £ 104.000.

Men ziet heden al een verbetering in nieuwe klantenwerving in vergelijking met vorig jaar.

Men gelooft dat het weergegeven zal worden in een verbeterd licentieresultaat in 2012.

Afgelopen jaar werd gekarakteriseerd door een sterke verlengingsvraag uit onze klantenbasis, die de aandacht van ons verkoopteam absorbeerde. Consequentie was dat de verkoopinspanningen minder gericht waren op het genereren van nieuwe klanten.

In 2011 was het personeels bestand toegenomen op verschillende niveaus en dat werd tot voor kort zo gehandhaafd, echter door toegenomen vraag noodzaakte het Sopheon om gecontroleerd een verdere personeels uitbreiding toe te laten.

Een belangrijk product mijlpaal werd bereikt met de release van Accolade ® 8.0, het biedt verbeterde ondersteuning voor project portfolio management en samenwerking, integratie met Microsoft SharePoint ® en een mobiele toepassing voor gebruik met iPhone ® en iPad ® apparaten. Wij hebben ook samengewerkt met Kalypso, het wereldwijde innovatie adviesbureau en Sopheon partner, met een nieuw aanbod genaamd FEI OptimizerTM.

Converteerbare lening de looptijd verlengd met 2 jaar tot januari 2015.

Conversie prijs 5 P.

De aandeelhouders worden om goedkeuring verzocht inzake de notering van NYSE Euronext in Amsterdam naar NYSE Alternext.
Dit vindt men een betere match voor het bedrijfsprofiel.

Is eveneens onderworpen aan wettelijke goedkeuring.

Men verwacht een aanzienlijk aantal zaken af te sluiten ( contracten) in deze resterende weken van juni 2012, wat het 1e halfjaar resultaat zal stimuleren.

we are working to close a substantial amount of business in the remaining weeks of June.

In geval hen dat gaat lukken kunnen we toch over een redelijk goed resultaat spreken.

Nauwkeurige voorspelling van de tijd en waarde blijft moeilijk te voorspellen, maar als men het kan realiseren zal dat het 1e halfjaar 2012 prestaties stimuleren.

* Vanzelfsprekend zullen er altijd punten blijven die voor verbetering vatbaar zijn,

( zoals, Consequentie was dat de verkoopinspanningen minder gericht waren op het genereren van nieuwe klanten)
daar moeten we ons hoofd ook niet voor in het zand te steken, echter al met al, vind ik het een redelijk PB, en hoop ik van harte dat men die contracten deze maand alsnog kan afsluiten, en in geval het eventueel later zou worden, gaat het in mijn ogen om het uiteindelijke jaarresultaat + wat er onderaan de streep overblijft.


Goed weekend allen.


Sopheon plc held its Annual General Meeting earlier today. The Company is pleased to announce that, at the meeting, all resolutions were duly passed.


www.sopheon.com/desktopModules/advanc...


viermeiden 13 jun 2012 om 09:05
L.s.,

LONDEN (AFN) - Sopheon mikt voor de eerste jaarhelft van 2012 op een hogere omzet dan in dezelfde perode in 2011. Het softwarebedrijf heeft voor dit jaar zicht op een omzet van 7,5 miljoen pond (9,3 miljoen euro). Dat maakte het bedrijf woensdag bekend, voor aanvang van de jaarlijkse aandeelhoudersvergadering.

In mei had het bedrijf nog zicht op 6,5 miljoen pond en een jaar geleden had Sopheon rond dezelfde tijd zicht op 6,6 miljoen pond. De komende weken verwacht het bedrijf nog ,,een substantiële hoeveelheid contracten'' binnen te halen.

Sopheon vraagt woensdag onder meer toestemming aan de aandeelhouders voor een verplaatsing van de beursnotering van NYSE Euronext in Amsterdam naar NYSE Alternext.


apollo 13 jun 2012 om 05:45

eentje eraf.

www.sopheon.com/ABOUTSOPHEON/Careers....
functie die ingevuld is betreft: Support manager Locatie Denver. Product Development.

Bertus:

us.catchapp.net/item/detail/533892553




Ed Verbeek
0
quote:

Dat is een mooie mobile app geworden zeg!!
Als managers dit lezen, dan willen ze meteen allemaal op hun iPad hebben:
Let op het woordje: only

"Sopheon's Accolade® is the industry's only end-to-end enterprise innovation management solution, enabling more effective strategic innovation planning, idea development, product-development process execution and product portfolio management.

With the Accolade Mobile:
Manage your innovation projects from wherever you are in the world, online or offline
• Keep up to date on the status of critical priorities and actions
• Get instant notification on important decisions
• Track what’s new in your organization’s innovation efforts
• Quickly organize and review your most important strategic innovation initiatives"


en die app is nog gratis ('Free') ook!

{:<)))

Ed Verbeek
Bertus S
0
Sopheon raises guidance for 2012

Sopheon has produced a more confident trading statement this morning, following its disappointing 2011 performance. The product lifecycle software firm says full-year visibility of contracted business and recurring revenue has now risen to £7.5m. That compares to the £6.5m figure cited in last month’s update.

Turnover from contracted/recurring business is critical to Sopheon, which operates in a software segment that is inevitably prone to the vagaries of the economic climate. So a rise in guidance is welcome. Meanwhile, Sopheon is also indicating it expects to report overall revenue growth for H1, which closes at the end of this month.

Today’s announcements are hardly earth-shattering, but they do suggest Sopheon has enjoyed improved trading in the last few months - it needed to! It’s hard to say, however, what impact the statement will have on the share price. Trading volumes for Sopheon are so low that there don’t appear to have been any trades at all in the company’s shares on AIM this morning.

Posted by Phil Codling

Bron: www.techmarketview.com/ukhotviews/arc...

Bertus S.
Ed Verbeek
0
quote:
Bertus S schreef op 15 jun 2012 om 21:42:

It’s hard to say, however, what impact the statement will have on the share price. Trading volumes for Sopheon are so low that there don’t appear to have been any trades at all in the company’s shares on AIM this morning.

Posted by Phil Codling

Bron: www.techmarketview.com/ukhotviews/arc...

Bertus S.

Waarom eindigt die Phil zijn commentaar nu toch zo negatief.
Zó'n mooie trading update en dan zó'n flauwe opmerking, bah :-(
Flower Tucci
0
Die trading update"s fabeltjes worden hier al jaren op het forum geslingerd maar feit is gewoon dat de koers alleen maar zakkende is. Wanneer komt de split?


gr
Arie de Beuker
0
Bij de volgende trading update (eind juli/beginaugustus) zou de visible best eens richting de 8,5 a 9 miljoen kunnen gaan.

gr
Arie de Beuker
tritace
0
Hoi Arie
Ben wel benieuwd naar je uitleg.
Ik verwacht eerder een toename visible aankomende paar weken nog richting 8,0; de zomermaanden zijn meestal rustig. Eind aug met de H1 cijfers verwacht ik rond de 8,5
Naar einde jaar toe verwacht ik dat FEI (met Kalypso)en de nieuwe Accolade versie de cijfers wel richting 12 zullen tillen.
groet Nico
Arie de Beuker
0
Hoi Nico,

beetje optimisme mag toch wel?
Ze melden toch van mogelijke definitieve orders voor eind juni en anders worden die toch ietsje later getekend (zoals gewoonlijk) Ik neem aan dat het geen kleine orders zijn omdat alleen grote orders de omzet zullen stuwen. En dan verwacht ik zeker dit jaar de 12 haalbaar.
gr
Arie de Beuker
Ed Verbeek
0
quote:
Arie de Beuker schreef op 16 jun 2012 om 21:57:

beetje optimisme mag toch wel?
Ze melden toch van mogelijke definitieve orders voor eind juni en anders worden die toch ietsje later getekend (zoals gewoonlijk) Ik neem aan dat het geen kleine orders zijn omdat alleen grote orders de omzet zullen stuwen. En dan verwacht ik zeker dit jaar de 12 haalbaar.

Hélemaal correct, Arie.

Die 12 is ook waar ik op uit kom, uitgaande van de huidige visibility.
Die 12 is trouwens óók hetzelfde als waar analisten al sinds maart vanuit gaan (zie www.iex.nl/Forum/Topic/1280246/1/Meer... ).
Ik denk dat sopheon daar ook wel rekening mee gehouden zal hebben bij de bepaling van de visibility.
Het is bij deze koers meer dan ooit belangrijk om aan de verwachtingen van de aandeelhouders te voldoen, en dat doet soof bij het laatste persbericht dan ook keurig. :-)

Voor degenen die het rekensommetje nog niet hadden gemaakt, hier nog even uitgeschreven.
Recurring revenue: 3,9
Visibility per 13 juni: 7,5
In de 5,4 maand van 1 januari tot 13 juni is er aan visibility dus bijgekomen: 7,5 - 3,9 = 3,6
In de resterende 6,6 (=12-5,4 maanden) maanden van dit jaar
zal er in hetzelfde tempo aan visibility dus nog bijkomen: (6,6/5,4)*3,6 = 4,4
Voor het hele jaar wordt de omzet dan: visibility per 13 juni + 4,4 in de rest van jaar = 7,5 + 4,4 = 11,9
Zo goed als 12 dus. Hoe is het mogelijk!!!

{:<)))

Ed Verbeek
Bertus S
0
quote:
Ed Verbeek schreef op 17 jun 2012 om 10:52:

[...]
a. Ik denk dat sopheon daar ook wel rekening mee gehouden zal hebben bij de bepaling van de visibility.

b. In de resterende 6,6 (=12-5,4 maanden) maanden van dit jaar
zal er in hetzelfde tempo aan visibility dus nog bijkomen: (6,6/5,4)*3,6 = 4,4

Ed Verbeek

a. Sinds wanneer kan de visible 'naar behoefte' gestuurd worden??

b. Dat zal dan wél een variabel tempo zijn, want in de zomermaanden gebeurt er sowiezo al vrij weinig aan het "verkoopfront".

Bertus S.
Ed Verbeek
0
quote:
Bertus S schreef op 17 jun 2012 om 11:12:

[...]
a. Sinds wanneer kan de visible 'naar behoefte' gestuurd worden??

b. Dat zal dan wél een variabel tempo zijn, want in de zomermaanden gebeurt er sowiezo al vrij weinig aan het "verkoopfront".

Bertus S.

Ad a.
Sinds die door niemand gecontroleerd kan worden :-)

Ad b.
Oei, daarmee rekening houdend zou de omzet dit jaar dan toch lager dan 11,9 gaan uitvallen :-(
Maar wellicht ter bemoediging dit grafiekje, waaruit blijkt dat de ontwikkeling van de visibility door het hele jaar heen, althans in 2010 en 2011, óók in de zomermaanden een opvallend gelijkmatig verloop heeft.
Zie www.iex.nl/forum/Topic/1278149/Sopheo... en daar de bijlage in de 2e posting (6 feb 2012 om 22:47).

{:<)))

Ed Verbeek
Bertus S
1
quote:
Ed Verbeek schreef op 17 jun 2012 om 11:31:

[...]
Ad a.
Sinds die door niemand gecontroleerd kan worden :-)

{:<)))

Ed Verbeek

Nou, dan de visible maar niet téveel "opschroeven" en boven de uiteindelijke jaaromzet uitkomt, want dan vallen ze accuut door de mand.......

Bertus S.
Ed Verbeek
0
quote:
Bertus S schreef op 17 jun 2012 om 19:54:

[..Ed.Verbeek..]
Nou, dan de visible maar niet téveel "opschroeven" en boven de uiteindelijke jaaromzet uitkomt, want dan vallen ze accuut door de mand.......

Bertus S.

Helemaal correct Bertus, jij hebt door hoe het werkt.
Dus réken maar dat die jaaromzet aardig hoger uitkomt dan 7,5!

Dat is nu eenmaal het voordeel van het geven van een visibility boven het geven van een verwachting van de jaaromzet.

{:<)))

Ed Verbeek
Bertus S
0
quote:
Ed Verbeek schreef op 17 jun 2012 om 20:20:

[...]
Helemaal correct Bertus, jij hebt door hoe het werkt.
Dus réken maar dat die jaaromzet aardig hoger uitkomt dan 7,5!

Dat is nu eenmaal het voordeel van het geven van een visibility boven het geven van een verwachting van de jaaromzet.

{:<)))

Ed Verbeek

Hélemaal correct, Ed!!

Bertus S.
smith&jones
1
Tja, die visibility dient momenteel alleen om u zand in den oogjes te strooien. De druk is momenteel erg hoog om de SP omhoog te krikken, n'importe quoi hoe...

Het beter is om de bal in het oog te houden dan deze cornervlag: nl hoe en tegen welke voorwaarden gaat Soof de weg naar de lifeline van de aandelenfaciliteit open houden...

De lening is alvast weggezet tegen een langere betalingstermijn( ergo: men denkt niet bijtijds terug te kunnen betalen) en met ongunstiger conversiekoers, dat geeft te denken...

( en.wiktionary.org/wiki/n'importe_quoi ter informatieve verstrooiing)

S&J.
Ed Verbeek
0
quote:
Bertus S schreef op 17 jun 2012 om 22:51:

[..Ed.Verbeek..]
Hélemaal correct, Ed!!

Bertus S.

Het is me een eer om door een soofkenner als jij bevestigd te worden, Bertus S!

{:<)))

Ed Verbeek
Ed Verbeek
0
quote:
tritace schreef op 16 jun 2012 om 21:39:

Ik verwacht eerder een toename visible aankomende paar weken nog richting 8,0;
de zomermaanden zijn meestal rustig. Eind aug met de H1 cijfers verwacht ik rond de 8,5

FF opletten mensen.
De zomermaanden zijn bij sopheon de laatste jaren juist verre van rustig,
althans als we de visibilitycijfers moeten geloven:

Tussen 15 juni 2010 en 26 aug 2010 steeg de visibility met 2,2 miljoen.
Tussen 15 juni 2011 en 25 aug 2011 steeg de visibility met 1,9 miljoen.

Dat zou een toename visible aankomende weken betekenen richting 7,5 + ca. 1 = 8,5.
En eind augustus is dat dan 7,5 + ca. 2 = rond de 9,5.

Maar het kan natuurlijk altijd nog wat tegenvallen. Of nog méér meevallen.

{:<)))

Ed Verbeek
21 Posts, Pagina: 1 2 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Sopheon Meer »

Koers 600,000   Verschil 0,00 (0,00%)
Laag 500,000   Volume 114
Hoog 700,000   Gem. Volume 477.170
14-jun-13 17:35

Sopheon Nieuws

jan '12 Sopheon verwacht gelijke omzet e...