E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Wanneer wordt de verkoopprijs bepaald?

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
3 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
Phinatic
0
Beste allemaal,

ik ben nu een maandje bezig met het beursspel (als leek), en probeer zoals velen hier wat te kopen en verkopen om winst te maken. Ik wilde vanochtend Philips verkopen, en toen ik het probeerde te verkopen gaven ze in het transactiescherm dat ik 15,32 per aandeel zou krijgen, later bij de transactie is echter maar 15,18 per aandeel betaald. Hoe komt dit, en is er een manier om dit te voorkomen? En hoe komt het trouwens dat er niet met een bied/laat prijs gewerkt wordt? Ik zie deze aangegeven maar als ik me niet vergis betaal je alleen de bepaalde koersprijs?
Zoals aangegeven ben ik als leek begonnen, en ben ik dat nog steeds.. ik heb wel het een en ander op proberen te zoeken maar kwam hier niet uit.

Alvast hartelijk bedankt voor alle hulp!
Phinatic
0
Laatst had ik trouwens ook een kooporder liggen voor een partij van ca. 1500 aandelen, deze is helaas in twee keer verwerkt, waardoor ik twee maal transactiekosten heb moeten betalen, is er een manier om dit te voorkomen?
IEX - forummoderator
0
Beste Phinatic,

Allereerst antwoord op uw eerste vraag. Als u een bestens verkooptransactie inlegt, wordt de order uitgevoerd tegen daadwerkelijke volumes en prijzen. Dit is in uw geval gebeurd tegen de lagere prijs die u aangeeft. Om dit te voorkomen kunt u een limietorder inleggen. In uw geval, bij een verkooporder, geeft u een ondergrens aan waarboven de aandelen verkocht worden. Komt de laat prijs niet boven deze prijs, dan wordt de order niet uitgevoerd.

Dan uw tweede vraag. Aangezien orders worden uitgevoerd tegen daadwerkelijke volumes en prijzen, kan het zijn dat er niet genoeg gehandeld is om uw order in een keer uit te voeren. In dit geval wordt de order voor een zo groot mogelijk gedeelte uitgevoerd en blijft een restorder staan. Om dit te voorkomen, kijkt u voordat u een order uitvoert eerst naar het volume. Als uw order overeen komt met de ordergroottes die u ziet, heeft u een grote kans dat deze in een keer uitgevoerd wordt.

Hiermee hoop ik u voldoende geïnformeerd te hebben. Mocht u nog vragen hebben, laat u dit dan weten.

Roland van Keeken
Beursspel Support
3 Posts
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Markt vandaag

Procter & Gamble houdt Dow Jones overeind

24 mei De beursgraadmeters op Wall Street kwamen vrijdag per saldo na...

Indices

AEX-index 364,63 -0,16%
EUR/USD 1,2932 0,00%
FRANKF.-Xetra Dax 8.305,32 -0,56%
Gold World Spot(USD) 1.386,60 0,00%
IEXFonds 40 182,79 0,00%
LONDEN-FTSE 100 6.654,34 -0,63%
NY-DJ-Industrial Avg 15.303,10 +0,06%
NY-Nasdaq Composite 3.459,14 -0,01%

Stijgers

AND
+10,90%
TomTom
+3,65%
Nutreco
+3,14%
SBM Of...
+1,90%
Wessanen
+1,61%

Dalers

CVG
-3,23%
Imtech
-2,93%
KPN
-2,21%
Air Fr...
-1,96%
Brill
-1,81%