E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Aegon vrijdag 27-04; Afwaardering

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
85 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
ADOU
0
Goedemorgen allemaal,

S&P heeft weer van zich doen spreken en onze Spaanse vrienden verder afgewaardeerd en "en passant" even medegedeeld dat verdere verlaging al in het stappenplan is opgenomen.

Hoe hierop door de markt gereageerd zal worden gaan we straks beleven. Zelf denk ik dat het wel mee zal vallen. Een enkele afwaardering maakt geen indruk meer.

Veel succes.
DirkFrank
0
quote:
ADOU schreef op 27 apr 2012 om 08:26:

Goedemorgen allemaal,

S&P heeft weer van zich doen spreken en onze Spaanse vrienden verder afgewaardeerd en "en passant" even medegedeeld dat verdere verlaging al in het stappenplan is opgenomen.

Hoe hierop door de markt gereageerd zal worden gaan we straks beleven. Zelf denk ik dat het wel mee zal vallen. Een enkele afwaardering maakt geen indruk meer.

Veel succes.

Ook een hele goede morgen.
Ik denk dat de afwaarderingen zo langzamerhand wel zijn ingeprijsd in de koers. Dus op naar de 4 Euro!
32-HNL-3
0
ADOU
0
quote:
32-HNL-3 schreef:

Adou, je gaat vast en zeker vandaag je traditie vasthouden.

Succes allen.


Ach, aan deze periode van overwegend rood gekleurde borden komt ook wel weer een einde. Ik ben ondertussen wel in voor een mooie Koninginnedag opleving zoals we in 2009 ook hebben meegemaakt.
32-HNL-3
0
quote:
ADOU schreef op 27 apr 2012 om 09:18:

[...]

Ach, aan deze periode van overwegend rood gekleurde borden komt ook wel weer een einde. Ik ben ondertussen wel in voor een mooie Koninginnedag opleving zoals we in 2009 ook hebben meegemaakt.

Inderdaad de Koninginnedag opleving! Heb me wel eens verdiept in het gedrag van de koersen op Koninginnedag. Meestal weinig handel, maar altijd verrassende bewegingen. Bijzonder!
mvliex 1
0
Met dank aan..........

Het kan verkeren…

...heeft onze eigen Bredero eens gezegd. En hoe! Vanuit een positie in de financiële kopgroep van Europa, dreigt Nederland nu gelost te worden door het peloton en rest ons het aanhaken bij het lijstje van Europese probleemlanden. Althans als je de media mag geloven.
Maar hoe erg is het nou eigenlijk echt met ons gesteld? Onze werkloosheid ligt op bijna 6%. Niet echt lekker natuurlijk, maar kijken we naar het Europese gemiddelde van ruim 10% dan is het toch zo gek nog niet. Om maar te zwijgen over de 20+ percentages van ‘echte’ probleemlanden zoals Griekenland en Spanje. Onze staatsschuld ligt met 67% zelfs lager dan die van de onbetwiste Europese kampioen, Duitsland. En om nou te zeggen dat het aanpakken van een begrotingstekort in de buurt van de 4¾% een onmogelijke opgave is, lijkt me wat overdreven.
Een kwestie van “niets aan de hand mensen, gewoon doorlopen”, dus? Nou nee, dat is nou ook weer wat te makkelijk. Het probleem in Nederland betreft niet zozeer de harde cijfers, maar veel meer het gebrek aan daadkracht. Dit manifesteert zich al enkele jaren. Denk bijvoorbeeld aan de jarenlange klucht rond het verhogen van de pensioenleeftijd, maar ook aan de tientallen jaren die wij nodig hebben voor infrastructurele besluiten. In plaats van de handen uit de mouwen te steken, polderen
we ons liever helemaal suf. Het Catshuisberaad, waarbij men zeven weken (!) nodig had om te ontdekken dat er geen overeenstemming te bereiken was, past wat dat betreft prima in een decennia lange traditie. Verschil met vroeger: de financiële markten zijn op oorlogspad en pikken besluiteloosheid niet langer.
“Polderitus” lijkt een goede naam voor deze nieuwe Hollandse ziekte. Nou is er natuurlijk niets tegen overleg, maar er moet wel resultaat geboekt worden. En zo worden we “plotseling” geconfronteerd met een oplopende spread voor Nederlandse staatsleningen ten opzichte van Duits overheidspapier. Geluk bij een ongeluk is hierbij nog dat de aandacht van de markten zich vooral richt op het Spaanse drama en op de verkiezingen in Frankrijk. Verkiezingen die voor journalisten dan wel weer een
bruggetje bieden naar “les Pays-Bas”, aangezien François Hollande de beste papieren lijkt te hebben om de volgende bewoner van het Palais de l'Élysée te worden.
De schouders eronder dus. Aanpakken. Mouwen opstropen. Vooruit met de geit. En vooral: geen woorden maar daden! Helaas lijkt de politiek dit nog steeds niet te snappen. En dus gaan we “al” op 12 september stemmen, vanwege iets met nummerlijsten voor nieuwe partijen. Kunnen we dat dan niet gewoon anders regelen? Zijn we zover los komen te staan van de werkelijkheid dat we niet meer snappen dat we dit soort regels zelf gemaakt hebben? En dat we deze dus kunnen aanpassen als die
regels ons in de weg zitten?
Nu hoor ik u denken: “wat is het probleem? Het demissionaire kabinet loodst een dezer dagen de nodige bezuinigingen door de kamer en klaar is (Jan) Kees”. De begroting voor 2013 wordt echter pas officieel aan de Tweede Kamer aangeboden op de 3e dinsdag van september en wordt daarna tijdens de algemene beschouwingen door de Kamer behandeld. Na de verkiezingen dus. Dit betekent dat alles wat we voor 30 april aan maatregelen aan Brussel voorleggen, straks in september weer door de
kamer geamendeerd en/of teruggedraaid kan worden. En dat zullen de financiële markten niet doorhebben? Ik vrees dat deze de naïviteit die ze in het verleden tentoonspreidden als het om overheidsschulden ging, wel verloren zijn. Ik denk dan ook dat we nog lang kunnen genieten van onze nieuw verworven status van probleemland (hoe relatief dan ook).
Voor de toekomst put ik ondertussen mijn hoop uit Bredero. Want ook deze status zal ooit weer ‘verkeren’.
€d_artsel
0
“Polderitus” lijkt een goede naam voor deze nieuwe Hollandse ziekte. Nou is er natuurlijk niets tegen overleg, maar er moet wel resultaat geboekt worden.

We zitten nu in een democratische dictatuur.
roadrunner 300
0
quote:
ADOU schreef op 27 apr 2012 om 09:18:

[...]

Ach, aan deze periode van overwegend rood gekleurde borden komt ook wel weer een einde. Ik ben ondertussen wel in voor een mooie Koninginnedag opleving zoals we in 2009 ook hebben meegemaakt.
De maanden daarna zou ik graag terug zien.
ADOU
0
quote:
roadrunner 300 schreef:

[...]
De maanden daarna zou ik graag terug zien.



Ik denk de meeste van ons.
mvliex 1
0
hbb27 apr 2012 om 10:45

(Reuters) - Citigroup has launched a $302.5 million collateralized loan obligation (CLO) for Aegon USA Investment Management, sources told Thomson Reuters LPC.

The CLO, which is called Cedar Funding Ltd, includes a $195 million AAA tranche; a $34 million AA tranche; a $21 million A tranche; a $13.5 million BBB tranche; a $11.4 million BB tranche; and a $27.6 million equity tranche.

Target pricing is expected in 3-4 weeks. The CLO will partially refinance the Malibu Funding CLO, a market value CLO issued in 2005.

Aegon USA Investment Management (AUIM) is the fixed income management platform for Aegon Asset Management (AAM). As of Dec. 31, 2011, AAM's total assets under management were roughly $290.6 billion.

Aegon/Transamerica Life Insurance general accounts intend to retain 100 percent of the A, BBB, BB and equity notes in the Cedar CLO.

The CLO has a three-year reinvestment period and a two-year non-call period. Its final maturity is 10 years. CLOs - which package leveraged loans into different slices of risk and sell them to investors as bonds with varying yields - are still a substantial buyer base for corporate loans post the credit crisis. Sources estimate, however, that CLOs now make up around 40-50 percent of the demand for loans, down from 70-75 percent at the height of the market.

CLOs make money based on the difference between the liabilities spreads that they pay to their investors and the spreads they earn on the underlying loan assets. Since the resurgence of the CLO market in 2011, liabilities spreads on all parts of CLOs' capital stacks have been trending lower, although they are still wide compared to liabilities spreads on the vintage CLOs from the bull market of 2006.

In 2011, $13.24 billion in CLOs were printed in the U.S., according to Thomson Reuters LPC data. So far this year, $10.81 billion in CLOs have priced and of those, $6.07 billion priced in the first quarter.
mvliex 1
0
hbb27 apr 2012 om 10:50

Annual General Meeting of Shareholders Adopts Financial Statements 2011

PR Newswire
THE HAGUE, Netherlands, April 25, 2012 /PRNewswire/ --

During its meeting of 23 April 2012, the Annual General Meeting of
Shareholders (AGM) adopted the financial statements for the year 2011 and
discussed the new capitalization and dividend policy. The AGM resolved to pay
out a dividend equal to 25% of the net profit over 2011 (EUR 256 million). In
addition the AGM appointed Messrs Theo Bovens and Jan Nooitgedagt members of
the Supervisory Board.

New capitalization and dividend policy

The financial crisis has resulted in considerably tighter capital requirements
for banks. The Basel Committee has proposed, among other things, to raise the
minimum standards for BIS tier 1 ratios and to impose a lower limit for the
leverage ratio, to be set at 3%. These new standards should come into effect
as of 2018. The proposals by the Basel Committee have been translated into
European directives and regulations (CRD-IV), of which a draft version was
published in 2011. It should be noted that this draft version does not yet
include any lower limit for the leverage ratio. The European Banking Authority
(the supervisory authority for the European banking sector) has been
commissioned to prepare an analysis of the minimum level of the ratio, also in
view of the various banks' different organisational models, by 2016 at the
latest.

With its ratio of 20%, BNG amply meets the tightened standard for the BIS tier
1 ratios. It does not however meet the proposed leverage ratio. In order to
achieve the equity growth that is necessary for that purpose, the bank will
have to retain a larger portion of its profits, possibly in combination with
the issue, in due course, of a relatively limited number of hybrid debt
securities that have the character of equity.

In view of the above and with due regard for the developments and expectations
at year-end 2011, the policy of BNG is to propose to the AGM on an annual
basis to set the dividend at 25% of the net profit. This policy should take
effect with the dividend payout for the 2011 financial year and will continue
to apply, in principle, during the entire transitional period until 2018. The
dividend policy will be reconsidered as soon as there is clarity regarding the
definitive form and level of the leverage ratio. The dividend policy will also
be reconsidered in the unlikely event that the projected trend in growth
and/or results does not materialise.

Appointments to Supervisory Board

The AGM has appointed Messrs Theo Bovens and Jan Nooitgedagt members of the
Supervisory Board.

Mr T.J.F.M. Bovens (1959) has been the Queen's Commissioner for the province
of Limburg since 2011. In 2006 he became Crown-appointed member and member of
the Executive Committee of the Social and Economic Council of the Netherlands.

Mr J.J. Nooitgedagt RA (1953) has been Chief Financial Officer and member of
the Management Board of AEGON N.V. since 2009.

Annual report 2011
roadrunner 300
0
In de aegon draden race is het nu 17 elbwee tegen adou 12.
Ondanks verwoede pogingen het tij te keren van M en elf lukt dit vooralsnog toch niet.
elbwee
0
quote:
ADOU schreef op 27 apr 2012 om 10:45:

[...]

Ik denk de meeste van ons.


Wat een tijd was dat. In maart door het dal om daarna met toegeknepen billen relatief van den rappe omhoog te gaan.
mvliex 1
0
roadrunner 30027 apr 2012 om 11:31

DirkFrank schreef op 27 apr 2012 om 11:20:

ik geloof het wel.
Wellicht gaat het richting de resulaten Q1 nog omhoog maar...
Je kan beter TomTom kopen dat is ook gokken maar wel leuker dan dit **** aandeel

Tom2 is al geweest met cijfers of ze moeten weer is wat geruchten verzinnen en dan moet je er wel gelijk bij zijn om te verkopen.


Valt wel mee. Gerucht was vrijdag, toen DH 3,65. Nu al 3,74 geweest!
;-)
32-HNL-3
0
3.500 Elbwee (niet zelf ingegeven en gezien bezwaar niet de prijs willende)
3,530 elf(let wel op de volgorde..)
3.551 mvliex 1 (As ik goe raa kenne jullie niet winne nie)
3.567 Marconosto
3.672 ADOU
32-HNL-3
0
quote:
mvliex 1 schreef op 27 apr 2012 om 12:22:

roadrunner 30027 apr 2012 om 11:31

DirkFrank schreef op 27 apr 2012 om 11:20:

ik geloof het wel.
Wellicht gaat het richting de resulaten Q1 nog omhoog maar...
Je kan beter TomTom kopen dat is ook gokken maar wel leuker dan dit **** aandeel

Tom2 is al geweest met cijfers of ze moeten weer is wat geruchten verzinnen en dan moet je er wel gelijk bij zijn om te verkopen.


Valt wel mee. Gerucht was vrijdag, toen DH 3,65. Nu al 3,74 geweest!
;-)

Mag ik hieruit concluderen dat je er nog steeds niet vanaf bent?
roadrunner 300
0
quote:
mvliex 1 schreef op 27 apr 2012 om 12:22:

roadrunner 30027 apr 2012 om 11:31

DirkFrank schreef op 27 apr 2012 om 11:20:

ik geloof het wel.
Wellicht gaat het richting de resulaten Q1 nog omhoog maar...
Je kan beter TomTom kopen dat is ook gokken maar wel leuker dan dit **** aandeel

Tom2 is al geweest met cijfers of ze moeten weer is wat geruchten verzinnen en dan moet je er wel gelijk bij zijn om te verkopen.


Valt wel mee. Gerucht was vrijdag, toen DH 3,65. Nu al 3,74 geweest!
;-)
Gaat om de toekomst als je nu tom2 zou kopen dan stijgt het weer en is het doorgaans slim om te verkopen want meestal zakt het weer als het gerucht niet word bevestigd.
32-HNL-3
0
quote:
roadrunner 300 schreef op 27 apr 2012 om 12:49:

[...]Gaat om de toekomst als je nu tom2 zou kopen dan stijgt het weer en is het doorgaans slim om te verkopen want meestal zakt het weer als het gerucht niet word bevestigd.


Ben toch wel benieuwd of die eerdere "anonieme bron" wel bestaat en of diegene in de toekomst nog eens een ballonnetje durft op te laten.
mvliex 1
0
vr 27 apr 2012, 11:56 Italie vindt miljarden aan ontdoken belasting
ROME (AFN) - De Italiaanse fiscale politie heeft in de eerste vier maanden van dit jaar al 6 miljard euro aan ontdoken belasting weten te achterhalen. Meer dan 2000 mensen zijn aangehouden in verband met belastingfraude, zo liet de politie vrijdag in een verklaring weten.

In de detail- en groothandelssector zijn de meeste belastingontduikers ontdekt. Maar ook in de bouw, fabricage en dienstverlening nam men het niet zo nauw met de aangiftes. De aangepakte bedrijven liepen uiteen van een ski-oord tot een bowlingcentrum in Rome.

Ook individuele personen ontkwamen niet aan inspectie. Zo werd een vrouw aagehouden die bij de belasting geen inkomsten had opgegeven, maar intussen wel luxe auto's en een grote villa had en genoot van ,,super luxe vakanties'', aldus de politie. In werkelijkheid bleek zij te werken als consultant.

De Italiaanse premier Monti startte bij zijn aantreden eind vorig jaar een campagne tegen belastingontduiking.


mvliex 1
0
quote:
32-HNL-3 schreef op 27 apr 2012 om 12:46:

[...]
Mag ik hieruit concluderen dat je er nog steeds niet vanaf bent?


Klopt, maar of dat 'steeds' in overeenstemming is met jouw beleving weet ik niet.
85 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

Aegon Meer »

Koers 5,063   Verschil -0,19 (-3,64%)
Laag 5,055   Volume 15.577.760
Hoog 5,269   Gem. Volume 8.982.264
19-jun-13 17:35