E-mailadres:
Wachtwoord:
 

ING Vrijdag 27-04-2012

Volgen
 
Klik hier om dit forumtopic te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden bij nieuwe berichten.
223 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11 12 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omlaag ↓
Jur
0
Goede morgen,

Futures rood, Nikkei down,.. hmmmmm
Een vlakke opening zal het denk ik niet worden.
Succes allen vandaag!
MVG Jur



'Vlakke opening AEX'

VRIJDAG 27 APRIL 2012, 07:53 uur | 85 keer gelezen

AMSTERDAM (AFN) - De Amsterdamse beurs zal vrijdag waarschijnlijk vlak tot licht lager openen. De andere Europese beurzen zullen bij opening ook weinig beweging laten zien. Beleggers blijven voorzichtig door een verdere verlaging van de kredietwaardigheid van Spanje.



,,De AEX begint vlak met een negatieve ondertoon. De afwaardering van de kredietstatus van Spanje zal de stemming mogelijk onder druk gaan zetten. Het is de tweede keer dit jaar dat S&P de rating voor Spanje heeft verlaagd. We krijgen ook nog de Spaanse werkloosheidscijfers. Verder is het vooral wachten op de Amerikaanse economische groeicijfers'', aldus handelaar Rob Koenders van Harmony Vermogensbeheer.

Standard & Poor's (S&P) heeft de kredietwaardigheid van Spanje met twee stappen naar beneden bijgesteld van A naar BBB+. De kredietbeoordelaar waarschuwde ook voor verdere verlagingen. S&P vreest dat de Spaanse overheid meer schulden moet maken om banken te ondersteunen en dat de begrotingsproblemen zullen toenemen, omdat de economie blijft krimpen.

Aan het bedrijvenfront opende USG People de boeken over het afgelopen kwartaal. De uitzender heeft in het eerste kwartaal van 2012 aanzienlijk betere resultaten geboekt dan een jaar eerder. Ondanks een dalende omzet verbeterde de winstgevendheid fors.

Albert Heijn-moederbedrijf Ahold maakte donderdag nabeurs bekend 82 winkels van concurrent Jumbo over te nemen voor 290 miljoen euro.

In het Verre Oosten lieten de beurzen vrijdag een gemengd beeld zien. In Tokio noteerde de Nikkei kort voor de slotbel 0,6 procent lager. De Japanse centrale bank heeft het monetaire beleid verder versoepeld. De stap is een nieuwe poging om de aanhoudende deflatie in het land verder in te dammen.

De beurzen in New York eindigden donderdag voor de derde dag op rij met winst. Zwakke cijfers over de Amerikaanse arbeidsmarkt werden gecompenseerd door een sterk cijfer over het aantal afgesloten contracten voor koopwoningen in de Verenigde Staten.

De Dow-Jonesindex sloot 0,9 procent hoger op 13.204,62 punten. De S&P 500 won 0,7 procent tot 1399,98 punten en technologiebeurs Nasdaq klom eveneens 0,7 procent tot 3050,61 punten.

De Europese beurzen sloten donderdag ook overwegend hoger. De AEX-index eindigde 0,8 procent hoger op 310,55 punten dankzij sterke resultaten van zwaargewichten Shell en Unilever. De MidKap-index zakte 0,4 procent tot 513,84 punten en de beurs in Parijs verloor 0,1 procent. Frankfurt en Londen wonnen 0,5 procent.

De euro was vrijdag voorbeurs 1,3183 dollar waard, tegen 1,3234 dollar aan het eind van de Europese beurshandel donderdag. De prijs van Amerikaanse olie daalde 0,5 procent tot 103,99 dollar per vat en Brentolie zakte 0,4 procent tot 119,43 dollar per vat.

(belegger.nl)
Jur
0
*Duits consumentenvertrouwen GfK mei 5,6 Vs 5,8 in apr

*Duits consumentenvertrouwen GfK mei verwachting was 5,9
Jur
0
*Japan kerninflatie mrt +0,2% (jaar); verwachting was +0,1%

*Tokio kerninflatie apr -0,5% (jaar); verwachting was -0,3%

*Japan productie industrie jan-mrt +2,0% (kwartaal)

*Japan productie industrie mrt +1,0% (maand)

*Japan productie industrie mrt verwachting was +2,4% (maand)
Eurowin
0
Jur
0
Nikkei sluit met verlies

VRIJDAG 27 APRIL 2012, 08:14 uur | 1 keer gelezen

TOKIO (AFN) - De beurs in Tokio is vrijdag met verlies de week uitgegaan, ondanks een verdere uitbreiding van het monetaire stimuleringsprogramma van de Bank of Japan. De stemming werd gedrukt door een tegenvallende groei van de Japanse industriële productie.



De Japanse centrale bank heeft vrijdag het monetaire beleid verder versoepeld. De omvang van een steunprogramma werd met 5 biljoen yen (zo'n 47 miljard euro) vergroot tot 70 biljoen yen. De stap is een nieuwe poging om de aanhoudende deflatie in het land verder in te dammen. Ook bleek dat de Japanse industriële productie in maart met 1 procent is toegenomen. Economen hadden echter gerekend op een groei met 2,3 procent.

De andere beurzen in het Verre Oosten lieten vrijdag een gemengd beeld zien. In Seoul won de Kospi 0,6 procent onder aanvoering van Samsung. Het Zuid-Koreaanse elektronicaconcern heeft in het eerste kwartaal een recordwinst van omgerekend ruim 3,3 miljard euro behaald. In Hongkong steeg de Hang Seng 0,2 procent en in Sydney daalde de All Ordinaries 0,1 procent.

(belegger.nl)
Jur
0
S&P verlaagt kredietstatus Spanje, handhaaft rating Ierland

NEW YORK (Dow Jones)--Standard & Poor's Ratings Services heeft de kredietwaardigheid van Spanje verlaagd met twee stappen, waarbij het ratingsbureau wijst op aanhoudende risico's van een krimpende economie.

Ierland's kredietstatus bleef gehandhaafd naar aanleiding van de recente vorderingen van het land onder de voorwaarden van het reddingsprogramma.

De verlaging van de kredietstatus van S&P is een nieuwe waarschuwing voor de nog steeds fragiele vooruitzichten voor de eurozone. Harde bezuinigingen duwen de meest met schulden beladen eurolanden verder in recessie, wat het moeilijker voor ze maakt om geld op te halen op de kapitaalmarkt.

S&P heeft de kredietstatus van Spanje verlaagd naar BBB+, drie stappen onder investmentgrade, van A. De outlook is volgens S&P negatief, wat de aanzienlijke externe en binnenlandse risico's weerspiegelt voor Spanje's economische groei en begrotingsprestaties.

Een woordvoerder van de Spaanse regering heeft aangegeven dat vrijdag waarschijnlijk na de ministerraad een reactie gegeven zal worden.


Door Nathalie Tadena, Drew Fitzgerald en Enda Curran. Vertaald en bewerkt door Ellen Proper; Dow Jones Nieuwsdienst: +31-20-5715200; ellen.proper@dowjones.com


(END) Dow Jones Newswires

April 27, 2012 02:23 ET (06:23 GMT)

Copyright (c) 2012 Dow Jones & Company, Inc.

ING naar de 10
0
Wat doet de markt met de BTW verhoging: BTW omhoog, detailhandelsverkopen omlaag, middenstanders failliet of stoppen. Wie is hun bank: De Nederlansche Middenstands Bank, de ING.
Het consumentenvertrouwen gaat de komende maand drastisch omlaag.

Pre-open...huh, net nog 5,48, nu 5,25.

Ik hoor de kreten al, rakkers, oplichters, shorters.
€d_artsel
0
quote:
ING naar de 10 schreef op 27 apr 2012 om 08:44:

Wat doet de markt met de BTW verhoging: BTW omhoog, detailhandelsverkopen omlaag, middenstanders failliet of stoppen. Wie is hun bank: De Nederlansche Middenstands Bank, de ING.
Het consumentenvertrouwen gaat de komende maand drastisch omlaag.

Pre-open...huh, net nog 5,48, nu 5,25.

Ik hoor de kreten al, rakkers, oplichters, shorters.
je vergeet de maffia
Eurowin
0
quote:
ING naar de 10 schreef op 27 apr 2012 om 08:44:

Wat doet de markt met de BTW verhoging: BTW omhoog, detailhandelsverkopen omlaag, middenstanders failliet of stoppen. Wie is hun bank: De Nederlansche Middenstands Bank, de ING.
Het consumentenvertrouwen gaat de komende maand drastisch omlaag.

Pre-open...huh, net nog 5,48, nu 5,25.

Ik hoor de kreten al, rakkers, oplichters, shorters.


Men wil het toch zo, het volk juicht om de kamer-prestatie!! dus.. laat maar kapot gaan..
Edwin T
0
quote:
ING naar de 10 schreef op 27 apr 2012 om 08:44:

Wat doet de markt met de BTW verhoging: BTW omhoog, detailhandelsverkopen omlaag, middenstanders failliet of stoppen. Wie is hun bank: De Nederlansche Middenstands Bank, de ING.
Het consumentenvertrouwen gaat de komende maand drastisch omlaag.

Pre-open...huh, net nog 5,48, nu 5,25.

Ik hoor de kreten al, rakkers, oplichters, shorters.


Waar kun je die verwachte openingskoers van ING zien? Graag even een linkje.
henkiepenkie1963
0
ing volgt toch altijd s&p toch nou dat word knallen. gister s&p op 1384 met sluiten beurs nu op 1389 ing op 5.365 geeindigt nu open op 6.50 euro als je het vergelijkt met stijging s&p
expert@info
0
I'm not surprised.
De stijging van afgelopen week zag ik niet echt onderbouwd en macro's zijn zeker niet goed te noemen.
Wederom een berg negatief nieuws zal de beurs weer laten zakken en het vooruitzicht is zeker niet beter.
Begreep de one night stand euforie ook niet maar ach dat is beleggen ook maar uiteindelijk zal de AEX onder de 300 belanden en ik zie pas een steunpunt rond de 270/280
Tatan
0
quote:
Co1972 schreef:

[...]


waar haal je de "pre-open" vandaan?

misschien wel bij een broker..
ING naar de 10
0
@edwin en @col1972
Ik zie het op 2 plaatsen. Bij Alex online in de orderticket. zie bijlage
Bij Aex-plus in de koerslijst tussen [] totdat de handel gestart is
Bijlage:
[verwijderd]
0
ING naar de 10
0
Nu ik toch bezig ben, gelijk wat TA plaatjes:
Hierbij de weekkoersen in MACD, STO en RSI.
Conclusies: dalende trend gaat door, stemming slecht, nog niet oversold.
Bijlage:
223 Posts, Pagina: 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11 12 » | Laatste
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Direct naar Forum

ING Groep Meer »

Koers 7,320   Verschil +0,12 (+1,67%)
Laag 7,187   Volume 22.254.896
Hoog 7,338   Gem. Volume 32.356.475
22-mei-13 17:35