Pharming, met stip het grappigste forum op IEX.
Sorry hoor, maar ik heb gisteren echt weer dubbel gelegen van het lachen. Dit komt grotendeels omdat ik de pharming "beleggers" niet snap. Er zijn er enkele die speculatief instappen, ok, dat begrijp ik nog. Maar wat ik niet begrijp is dat ik al letterlijk jaren dezelfde namen tegenkom die al deze tijd al lopen te roepen dat pharming de hemel in gaat rijzen.
Bij elke stijging neemt de euforie toe. "Kijk, pharming kan echt wel omhoog hoor!".
Ja, inderdaad. Pharming kan inderdaad stijgen (lees shuffelen). 1 stapje voorwaarts, 2 stapjes terug. Het oude vertrouwde beeld van pharming.
En wie verdient er nu aan pharming?
1) het management, want die vult zijn zakken met jullie centjes.
2) de handelaars met de vingers aan de knoppen die de pharming shuffels orchestreren. Even de koers omhoog duwen en vervolgens op de top dumpen.
Zelfs bij het holland casino heb je nog betere winkansen dan bij pharming.
Wake up folks!!!
TA is niet heilig, maar kijk eens naar de trend van pharming en zeg me wat je ziet.
FA is ook niet heilig, maar in dit geval klopt de grafiek met de fundamentele situatie bij pharming.
Deze 2 tezamen zouden toch voor genoeg aanleiding moeten zorgen om niet in te stappen?