Ik betoon sympathie voor jouw methode van denken hierboven uitgelegd. Gedeeltelijk winstnemen lijkt me een goede strategie; daarmee laat je impliciet de mogelijkheid open dat we terug zakken. Ik heb jouw woordgebruik 'hopen' dan waarschijnlijk wel verkeerd geïnterpreteerd.
Hier zitten echter veel mensen die de mogelijkheid op crashen (de waarheid mag gezegd worden) niet open laten, en die 'oproepen tot voorzichtigheid' telkens in de kiem smoren.
Het is niet, rijoost, omdat biotech zoiezo risicovol is, dat pumpergedrag en changewiththewind-gedrag plots normaal is. Beide gedragsvormen lijken wel een gewoonte te worden op fora van risicovolle aandelen. Ik verzet mij hiertegen. Voor mijn part mogen ze heel hun vermogen weggokken en zeggen dat ze nog in de + staan; maar ze moeten hier niet staan draaien met manipulatietalk.
Wie durft dit forum een "discussie"forum te noemen?
Groet