Beste Klaas,
Graag wijs ik je op een onjuistheid; IEX verkoopt namelijk geen adressen. Conform Wet Bescherming Persoonsgegevens, de Telecommunicatiewet en de gedragscode opgesteld door DDMA, Thuiswinkel.org (verkoop op afstand), de Consumentenbond, NLIP (providers) en EMMA-nl (e-mailmarketeers) stellen wij geselecteerde partijen in staat onze leden te bereiken, het zij via post, het zij via e-mail, maar altijd via ons. Deze partijen krijgen de gegevens van onze leden dus niet in handen.
Offline direct mail (via de brievenbus) mag wettelijk verstuurd worden naar personen waarvan wij een postadres hebben. Voor het verzenden van direct e-mail campagnes is het noodzakelijk een opt-in toestemming te hebben. Aan beide wettelijke voorwaarden voldoen wij bij het toesturen van informatie afkomstig van derden.
Een andere onjuistheid is de bewering dat wij op alias zouden verzenden. Uit onze gegevens blijkt dat je het alias ook als voor- en achternaam hebt ingevoerd bij registratie.
Uitgangspunt bij bovenstaande werkwijze is (naast een wettelijk kader) het idee dat onze leden naast alle gratis informatie die IEX biedt het niet erg vinden op de hoogte gebracht te worden van aanbiedingen binnen hun interesseveld. Het is hierbij onmogelijk om te filteren op Klaas B., Etiene U. of Charles Z. of welke namen onze leden zelf (!) hebben ingevoerd.
Met vriendelijke groet,
IEX.nl – Martijn Arnold