E-mailadres:
Wachtwoord:
 

Ordina ST: de volgende weerstanden liggen op 1.14 en vervolgens op 1.17.

Door Tradingcentral op 26 jan 2012 om 12:07 | Views: 611

0.97 is ons omslagpunt.

Onze voorkeur : zolang 0.97 het steunpunt vormt, staan we willig tegenover Ordina. In dit geval zal de opwaartse onderbreking van 1.14 een versnelde hausse naar 1.17 uitlokken.

Alternatief scenario :als een verdere daling gewenst is, moet het scenario overwogen worden dat 0.97 opgegeven zal worden met 0.91 en vervolgens 0.87 als volgende koersobjectieven.

Analyse: de dagelijkse indicatoren zijn goed georiënteerd. De RSI is boven het neutrale gebied op 50. De MACD is boven de signaallijn en positief.

steunpuntenenweerstanden: 1.21 *, 1.17 **, 1.14, 1.055, 1, 0.97 **, 0.91 *

Gerelateerd

Ordina

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

ORDINA NV EO-10

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

ORDINA BEHEER ORD

Volgen
 
Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

Auteur Meer»

Tradingcentral

Recente columns van Tradingcentral:

03:49 Imtech ST: Technische Analyse
03:47 Royal Bank Of Scotland Group ST:...
03:47 Vedanta Resources ST: de steunpu...

Gerelateerde instrumenten Meer »

Ordina 1,33 -0,75%
Ga naar: Opties
ORDINA BEHEER ORD 1,34 0,00%
ORDINA NV EO-10 1,31 +1,55%
Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
Gesponsorde links

IEX Video: uitgelicht

Fed blijft economie stimuleren ABN Amro Beleggen TV