Grieks probleem is op te lossen door in eerste instantie de 300-500 miljard weggestroomd Grieks particulier geld naar Zwitserland te blokkeren en confisceren.
Hiermee worden eerst de steungelden van de europese landen/banken aan Griekenland afgelost en de rest voor de Griekse staatskas, mocht er nog wat overblijven.
Onzin om de europese burger te belasten met een Grieks fiscaal manco.
Hierna Griekenland eruit zetten, de wil om het belastingsysteem en de productiviteit te veranderen is er niet, prima, eigen verantwoordelijkheid, blijf maar lekker doormodderen, zonde van tijd en energie.
De Jager en politiek moeten veel meer gaan reserveren voor de klap die hier in Nederland nog gaat komen; de tikkende tijdbom van de hypotheekschulden, de arbeidsproduktiviteit die hard terugloopt door vergrijzing, een sociaal stelsel dat te groot en welvarend is, een mentaliteit onder het Hollandse volk van ''wel de lusten/niet de lasten'', oftewel ; Focus op eigen problemen en zorg dat je eigen basis gezond wordt.
Enige manier om er weer bovenop te komen, doorlichten van je eigen samenleving, overtollig vet wegsnijden en gewoon weer aan het werk met zijn allen.