E-mailadres:
Wachtwoord:
 
   

Je maintiendrai

Door Frank van Dongen (Cees Smit) op 11 aug 2005 om 16:00 | Views: 1.300 | Categorie: Modelportefeuille

Ik heb hoogtevrees - zie mijn columns Sorry! en Dweilpauze - en daarom versterk ik de dijken van mijn Lage Landenportefeuille. Om te beginnen gaan mijn pareltjes Imtech de zandzakken in: ik verkoop 500 stuks op 25,84 euro.

Ik schrijf ook een call op VNU. Ik verkoop 35 calls VNU december 26 euro op 1 euro. Zo heb ik wat dekking omlaag, maar doe ik ook gezellig mee omhoog. Voor Royal Dutch Shell (RDS) heb ik een heus Deltaplan in werking gezet:

  • Close sell zestien puts RDS oktober 22,50 euro op 0,05 euro,
  • Close buy veertig puts RDS december 26 euro op 0,70 euro,
  • Close buy zestien puts RDS oktober 20 euro op 0,05 euro.

    Mijn nieuwe rotsen in de branding zijn:

  • 2000 stuks AM op 9,50 euro,
  • 500 stuks Nedap voor 28,20 euro.


    Frank van Dongen is het pseudoniem van vermogensbeheerder en broker Cees Smit. Hij is algemeen directeur van de Today’s Groep, dat bestaat uit Today's Brokers en Today's Vermogens Beheer. Smit schrijft zijn columns op persoonlijke titel. De Today’s Groep is actief als vermogensbeheerder en als broker en is met beide entiteiten als vergunninghouder geregistreerd bij de AFM en DNB. Ook staan beide bedrijven als deelnemende instelling ingeschreven bij het DSI. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. Uw reactie is welkom op vandongen@iex.nl.

  • Gerelateerd

    Imtech

    Volgen
     
    Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

    Nedap

    Volgen
     
    Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

    Royal Dutch Shell A

    Volgen
     
    Klik hier om dit instrument op uw watchlist te zetten en automatisch op de hoogte gehouden te worden van het laatste nieuws.

    Reacties

    Er zijn (nog) geen reacties geplaatst.

    Plaats een reactie

    Meedoen aan de discussie?

    Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord

    Auteur Meer»

    Frank van Dongen (Cees Smit)

    Volgen
     
    Klik hier om dit lid te volgen en automatisch op de hoogte gehouden te worden van zijn/haar activiteit op IEX.nl.
    Frank van Dongen is het pseudoniem van de bekende Amsterdamse handelaar Cees Smit. Hij is algemeen directeur van de hedendaagse vennootschap Today’s Beheer bv - een actieve vermogensbeheerder, die ...

    Recente columns van Frank van Dongen (Cees Smit):

    21 mei Nu spenderen! 16
    21 mei In your Face 1
    14 mei Een Vestia-tje doen 11

    Gerelateerde instrumenten Meer »

    Imtech 20,27 -3,22%
    Ga naar: Hefboomproducten | Opties
    Nedap 22,00 0,00%
    Royal Dutch Shell A 24,70 -1,20%
    Ga naar: Hefboomproducten | Opties

    Meer columns Modelportefeuille Meer »

    28 jun Hop hop Tom Tom 3
    24 mei Linkedout 5
    apr '11 Ho ho, zilver 1
    okt '10 Succesvol gespreid richting 2011 5
    Jobs " Tranfers door IEXProfs.nl
    Gesponsorde links

    IEX Video: uitgelicht